13

05.2019

10:30

VIDEOD: Kalju pääses Kalevi vastu ehmatusega, Flora jätkab täiseduga

Premium liigas läks nädalavahetusel käima 2. ring, mis tähendab ühtlasi ka muruväljakutele kolimist.

Hooaja esimeses murumängus võttis FC Kuressaare kodustaadionil vastu Maardu Linnameeskonna. Kuigi kodumeeskond jäi 35. minutil Sander Seemani teise kollase kaardi tõttu vähemusse, suutis Rauno Tutk 3 minutit hiljem Kuressaare 1:0 juhtima viia ning see seis püsiski lõpuvileni. Kuressaare jagab nüüd 12 punkti juures koos Narva Transiga 5.-6. kohta. Maardu jääb 5 silma juures 9. positsioonile.

Laupäeva esimeses mängus teenis vooru suurima võidu tänavuseks hooajaks A. Le Coq Arenale kolinud FCI Levadia, kes alistas Tartu Tammeka koguni 7:0. Varajase sünnipäevakingi tegi endale sealjuures Mark Oliver Roosnupp, kes kostitas taaralinlasi kübaratrikiga. Levadia on nüüd 10 vooruga kogunud 24 punkti ja hoiab seeläbi 2. kohta. Tartu jagab 8 punkti juures koos Viljandi Tulevikuga 7.-8. kohta.

Vooru keskses kohtumises läksid vastamisi Narva Trans ja Paide Linnameeskond. Rasketes oludes peetud mängus teenis väärtusliku võidu Paide, kes lõi mängu ainsa värava läbi Henri Välja 87. minuti penalti.

Pühapäevase mängupäeva avas Viljandi Tuleviku ja FC Flora lahing, mida tunnistas kohapeal 517 pealtvaatajat. Kohtumises, kus nähti ka mitmeid iluväravaid, tõmbas pikema kõrre FC Flora, kes skooriga 3:1 juba selle hooaja 10. järjestikuse võidu tabelisse kirjutas.

10. voor lõppes aga tulise mõõduvõtuga Tallinna Kalevi ja Nõmme Kalju vahel. Kodumeeskond Kalev suutis valitsevale meistrile taas korralikult peavalu valmistada, kuid Kalju pääses võõralt väljakult siiski tulema napi võiduga, kui mängu viimase puutega päästis neile 1:0 võidu Mikk Reintam.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.