20

03.2017

13:57

VIDEOD: Kalju teenis dramaatilise lõpuga võidu Sillamäe üle

Premium liiga kolmanda vooru kohtumine Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalevi vahel sai üsna dramaatilise lõpu, kui Kalju vormistas kodustaadionil 2:1 võidu mängu viimastel sekunditel.

Kohtumine kulges üsna tasavägiselt ja võimalusi oli mõlemal poolel. Esimesena avas skoori Kalju, kui 43. minutil oli resultatiivne Artjom Dmitrijev. Sillamäe vastas sellele 75. minutil läbi Mikhail Slashchevi, kes lükkas palli mööda Karl Möölist ja Vitali Telešist. Viimane sõna jäi aga Kaljule ja Peeter Kleinile, kes lõi lisaaja viimasel minutil värava. Valus kaotus Sillamäele ja magusad võidupunktid Kaljule.

Kalju asub seitsme punktiga tabelis teisel kohal, Sillamäe ei ole senini punkte teeninud ning jätkab kümnendal kohal.

Kohtumise järel rääkisid kaamerate ees Kalju võiduvärava autor Klein ja Sillamäe kaitsja Deniss Malov.