01

04.2019

09:40

VIDEOD: Kaunid karistuslöögid aitasid Kuressaare hooaja esimese võiduni

Premium liiga 3. vooru viimases mängus suutis FC Kuressaare võõral väljakul 2:1 alistada Viljandi Tuleviku.

Kuigi Kaimar Saag viis 13. minutil oma debüütväravaga kodumeeskonna juhtima, vastasid külalised teisel poolajal omalt poolt kahega. Esmalt tegi 55. minutil seisuks 1:1 Märten Pajunurm ja 82. minutil tõi kõik kolm punkti Kuressaarele Sander Laht. Eelnevas olukorras oli punase kaardi teeninud Tuleviku mängumees Alex Roosalu.

Viljandi Tuleviku peatreener Sander Post nentis, et platsil oli kaks võrdset meeskonda: "Kohati domineerisime meie, siis jälle Kuressaare."

Kuressaare juhendaja Jan Važinski oli mängujärgselt silmnähtavalt rahul: "Esimesed väravad, esimesed punktid. Kindlasti oleme sellega rahul!"

Kuressaare võiduvärava löönud Sander Laht leidis, et tema enda mäng võinuks isegi parem olla: "Aga patt on nuriseda, ilus värav."

Tuleviku ründaja Kaimar Saag enda väravat üleliia tähtsaks ei pidanud: "Värav väravaks, meeskond ju kaotas."