06.2020

11:25

VIDEOD │ Kohtla-Järve teenis Esiliigas hooaja esimese viigi

Esiliigas peeti eile neli 7. vooru mängu.

Tabeli tipus jätkab 18 punktiga Maardu Linnameeskond, kes suutis sedapuhku Vitali Gussevi 77. minuti väravast alistada 1:0 Pärnu Jalgpalliklubi.

15 punktiga jätkab teisel kohal Nõmme United, tehes eile kodumurul 0:0 viigi Kohtla-Järve JK Järvega, kes oli eelneva 6 vooruga tunnistanud vaid kaotuseid.

Kolmandale kohale tõusis 7 vooru järel Tartu Tammeka U21 tiim, kes suutis eile koduplatsil 1:0 alistada Vändra Vapruse. Kolm punkti kindlustas neile Andre Varuski 28. minuti penalti.

Hooaja teise võidu teenis eile FCI Levadia, kellele tõid kodumurul 2:1 võidu Igor Sokolovi ja Marko Lippu tabamused vastavalt 20. ja 83. minutil.

Viimane 7. vooru kohtumine peetakse Esiliigas homme kell 12.00, kui karika poolfinalist FC Elva võtab kodumurul vastu FC Flora U21 tiimi. 8. vooru mängud peetakse maha tuleval nädalavahetusel, 27. ja 28. juunil. Liiga kalendri ja tabeliseisuga saad lähemalt tutvuda siin.