05.2020

22:45

VIDEOD | Kolme vooru järel jätkab Premium liigas täiseduga vaid FCI Levadia

Premium liigas jõudis täna lõpule 3. voor, pärast mida jätkab tabeli tipus ainsana täisedu omav FCI Levadia.

Päeva esimestes mängudes said võidud kirja Tallinna Kalev ning FC Flora. Valitsev meister Flora oli võõral väljakul 3:2 üle Narva Transist. Võitjate poolelt sai kahe tabamusega maha Rauno Sappinen, võiduvärava lõi 88. minutil kaunist pommlöögist Henri Järvelaid. Transi särgis tegid sedapuhku skoori Roman Sobtšenko ning Chinedu Charles Geoffrey.

Teises samaaegses mängus teenis hooaja esimese võidu Tallinna Kalev, kes alistas võõrsil tänu Hannes Anieri tabamustele 2:0 Tartu Tammeka. Tabelis tõstis antud võit kalevlased hoobilt viiendaks, Tammeka jätkab 4 punktiga 6. tabelireal, jäädes Kalevist tahapoole just omavahelise mängu kaotuse tõttu.

Vooru telemängus võttis Viljandi Tulevik koduplatsil vastu FCI Levadia. Kui nädala algul üllatas Tulevik võõral väljakul Paide Linnameeskonda, siis ka sedapuhku suudeti medalipretendenti ehmatada, kui tänu Sander Kapperi 37. minuti tabamusele mindi poolajapausile kodumeeskonna 1:0 eduseisul. Teisele kolmveerandtunnile tulid aga teravamalt vastu Martin Reimi hoolealused, kes 56. minutiks omakorda 2:1 juhtima olid asunud. 89. minutil vormistas oma mängu teise tabamusega lõppseisu 3:1 Robert Kirss.

Kolme vooru järel on Levadia ühtlasi ainus meeskond, kes tänavusel hooajal veel punkte loovutanud pole. 9 punktiga Levadiale järgneb hetkel Flora, kel on kogutud 7 silma, neile omakorda 6 punktiga Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju. Kogu Premium liiga tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.