03

05.2022

09:46

VIDEOD | Kure ja Legioni napid võidud, Levadia ja Paide hävitustööd ning põnev telemäng

Nädalavahetusel mängiti Premium liiga 11. vooru raames 5 kohtumist. Enda sünnipäeval suutis FC Kuressaarele võidu kindlustada Märten Pajunurm.

Eelmisel reedel, 29. aprillil mängiti FC Kuressaare ja Tallinna JK Legioni vaheline kohtumine. Tasavägiselt kulgenud mängu otsustas 64. minutil löödud Märten Pajunurme kaunis kauglöök. Mäng lõppes 1:0 seisuga.

Laupäeval, 30. aprillil sõitis Nõmme Kalju FC külla Pärnu JK Vaprusele. Mitmete kollaste kaartidega kulgenud mängus sai Kalju väga hea võimaluse juhtima minna 15. minutil, kui Igor Subbotinil oli kasutada penalti. Vapruse väravavaht Hendrik Vainu suutis aga Subbotini penalti tõrjuda ning esimene poolaeg lõppes seisul 0:0. 68. minutil oli Kaljul aga kasutada ka penalti ning sellega Kaspar Paur ei eksinud. Kalju võttis sellega kolm punkti ning hoiab sellega survet Levadial ja Floral.

Teises laupäevases mängus kohtusid omavahel Tallinna FCI Levadia ja JK Narva Trans ning kuigi mängiti hiljuti omavahel tasavägine liigamäng Narvas, siis Tallinnas ei jätnud Levadia neile võimalust. Kuus erinevat mängijat tegid Levadia poolelt skoori ning mäng lõppes 6:0 Levadia võiduga.

Pühapäeval, 1. mail toimus teine 11. vooru suureskooriline mäng, kui Paide Linnameeskond alistas koduväljakul kindlalt 7:0 JK Tallinna Kalevi. Kaks väravat said kirja nii Kaimar Saag kui ka Robi Saarma. Oma panuse lisasid ka Deabeas, Sergei Mošnikov ja Siim Luts.

Vooru telemängus kohtusid Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka. Flora suutis kahe kiire väravaga Sergei Zenjovi ja Markus Poomi poolt 2:0 mängu alguses juhtima minna. Tammeka aga ei andnud alla ning suutis David Addy ja Reio Laabuse väravatest mänguseisu viigistada. Konstantin Vassiljevi kaunist karistuslöögist suutis Flora aga mängu lõpuks 3:2 võita.

Järgmised Premium liiga kohtumised toimuvad 6., 7. ja 8. mail, kui leiab aset 12. mänguvoor.