20

03.2023

15:03

VIDEOD l Esiliigas said suured võidud Flora U21 ja Nõmme United

Möödunud nädalavahetusel peeti Esiliiga neljanda vooru kohtumised, kus suured võidud said kirja Tallinna FC Flora U21 ja FC Nõmme United.

Laupäeval, 18. märtsil peetud vooru avakohtumisel avas FC Tallinn Esiliigasvõiduarve, olles koduväljakul seisuga 3:2 parem Paide Linnameeskond U21 meeskonnast. FC Tallinna poolt lõi kaks väravat Albert Taar, ühe tabamuse lisas Viktor Plotnikov. Paide LM U21 väravate eest kandsid hoolt Sander Soo ja Matrix Einer. FC Tallinn läheb koondisepausile kolme punktiga, asudes kaheksandal tabelireal. Paide LM U21 on kolme silmaga viiendal kohal.

Tipphetked:

Neljas voor sai jätku pühapäeval, 19. märtsil, kus võidupunktid lisasid tabelisse nii Tallinna FCI Levadia U21, Tallinna FC Flora U21, FC Nõmme United ja Viimsi JK.

Maarjamäe kunstmuruväljakul toimunud kohtumises alistas Tallinna FCI Levadia U21 seisuga 2:1 JK Tabasalu, teenides sellega kolmanda järjestikuse võidu. FCI Levadia U21 poolt oli kahel korral täpne Daniel Luts, Tabasalu väravaautoriks oli Frank Andrew Annion. Pärast nelja peetud mängu on FCI Levadia U21 tabelis üheksa punktiga liider, Tabasalul on punktiarve veel avamata.

Tipphetked:

Tallinna FC Flora U21 ja Tallinna JK Legioni omavaheline mäng kujunes väravaterohkeks, kus kahe peale skooriti seitsmel korral. Avapoolajal mängisid meeskonnad 1:1 viiki. Teisel poolajal sai Flora U21 poolt kübaratriki kirja Šapovalov, kes lõi kohtumise peale kokku neli väravat, ühe lisas kaitsja Markkus Seppik. Legioni teise värava autoriks oli Ivan Timofejev. Mäng lõppes tulemusega 5:2.

Pärastkolme peetud mängu asub Flora U21 kuue punktiga neljandal tabelireal, ühe mängu enam pidanud Tallinna JK Legion asub kolme silmaga kuuendal positsioonil.

Tipphetked:

FC Nõmme United jätkas samuti võidulainel, kui koduväljakul oldi seisuga 4:2 parem Ida- Virumaa FC Alliance meeskonnast. Võõrustav meeskond haaras kohtumise juhtohjad Samuel Merilai ja Henri Leoke väravatest. Külalismeeskond lõi küll ühe tagasi, ent peagi suurendas Egert Õunapuu penaltist Unitedi edusesisu 3:1. Teisel poolajal sai kumbki meeskond kirja ühe tabamuse: Nõmme Unitedi poolt oli täpne Jevgeni Demidov, FC Alliance´iväravaautoriks oliAleks Vitrikuš. FC Nõmme United asub tabelis üheksa punktiga kolmandal, Ida- Virumaa FC Alliance on kolme silmaga seitsmes.

Tipphetked:

Esiliiga vooru lõpetas JK Viimsi ja FC Elva mõõduvõtt. Kodumeeskond haaras Viimsi staadionil toimunud kohtumises edu juba 10. minutil Gregor Lehtmetsa penaltist, 52. minutil lõi 2:0 võiduvärava Rasmus Kala. Võidu toel tõusis Viimsi tabelis üheksa kogutud punktiga teisele kohale, Elval on ühe enam peetud mänguga ette näidata kolm punkti ning üheksas positsioon.