20

03.2023

12:55

VIDEOD l Nädalavahetusel peetud kohtumised tõid põnevad vastasseisud

Nädalavahetusel, 18. ja 19. märtsil peeti Premium liiga neljanda vooru kohtumised, kus võidud said kirja Tallinna FCI Levadia, Tallinna FC Flora, Pärnu JK Vaprus ja Nõmme Kalju FC, vooru ainus viik sündis Tartu JK Tammeka ja Paide Linnameeskonna omavahelises kohtumises.

Laupäeval, 18. märtsil peeti Premium liigas kaks vastasseisu. Päeva esimeses mängus sai Tallinna FCI Levadia võõrsil 2:0 võidu Narva JK Transi üle. Levadia läks kohtumist juhtima 26. minutil, kui Felipe Felicio leidis täpse sööduga Ernest Agiri, kes palli väravasse saatis. Teisel poolajal kasvatas Levadia edu kaheväravaliseks Transi puuriluku Aleksandr Kraizmeri omavärav.

Pärast kolme kohtumist asub Levadia kahe võidu ja ühe viigi kõrval tabelis teisel kohal. Transi punktiarve on veel avamata, paiknedes viimasel positsioonil.

Tipphetked:

JK Narva Trans peatreener Sergei Terehhov:

Tallinna FCI Levadia kapten Mihkel Ainsalu:

Päev jätkus Sportland Arenal, kus Tallinna JK Kalev andis küll Tallinna FC Florale kõva lahingu, ent mänguvile kõlades tuli tunnistada tiitlikaitsja 2:0 paremust. Flora jõudis sihini 72. minutil, kui Konstantin Vassiljevi tsenderduse suunas väravasse Rauno Alliku. Kümme minutit hiljem vormistas vanameistri söödust 2:0 Martin Miller.

Flora juhib kolme vooru järel liigatabelit täiseduga, olles vastasele löönud 11 väravat ning hoidnud seejuures oma seljataguse puhtana.

Tipphetked:

Tallinna JK Kalev ründaja Ats Purje:

Tallinna FC Flora kaitsja Märten Kuusk:

Pühapäeval, 19. märtsil peeti Premium liigas kolm kohtumist. Mängupäeva alustas FC Kuressaare ja Pärnu JK Vapruse kohtumine. Avapoolaeg lõppes väravateta viigiga, teisel kolmveerandil pani oma paremuse maksma Vaprus, võttes Kevin Kauberi kahe värava toel võõrsil 2:1 võidu. FC Kuressaare värava autoriks oli Märten Pajunurm, kes karistuslöögi kindlalt realiseeris. Pärnu Vaprus asub pärast kolme peetud mängu viie kogutud punktiga neljandal tabelireal. Kuressaare on nelja silmaga viiendal.

Pärastlõunasel kohtumisel avas Nõmme Kalju FC võiduarve, kui seisuga 2:1 oldi parem Harju JK Laagrist. Kalju viis 47. minutil juhtima oma karjääri 40. Premium liiga värava löönud Pavel Marin. Teisest poolajast oli mängitud kümme minutit, kui Andre Järva viigistas penaltist seisu 1:1. 70. minutil pääses Ioannis Tsivelekidise väravast Kalju taas juhtima.

Nõmme Kalju asub tabelis viie punktiga kolmandal kohal, Harju Laagri on ühe punktiga eelviimasel positsioonil.

Tipphetked:

Nõmme Kalju FC poolkaitsja Pavel Marin:

Mängupäeva lõpetas väravateta viigiga Tartu JK Tammeka ja Paide Linnameeskonna kohtumine. Paide küll domineeris valdavalt kohtumist, ent sihile ei jõutud, samuti jäädi teisel poolajal Silvel Alex Kelderi teise kollase kaardi tõttu vähemusse. Nelja punktiga on Paide Linnameeskond tabelis seitsmendal positsioonil, kaks kohtumist pidanud Tammekal on ette näidata viik ja kaotus.