20

03.2021

22:39

VIDEOD | Levadia alistas 4:3 Legioni, võit Tammekale ja viik piirilinnas

Premium liigas peeti laupäeval kolm kohtumist. Lumise põnevuslahingu pakkusid Tallinna FCI Levadia – Tallinna JK Legion, kui pärast 3:3 lõppenud avapoolaja võitis mängu lõpuks Levadia 4:3.

Levadia asus mängu Nikita Andreevi tabamusest juhtima, kuid Bogdan Vaštšuk viigistas ning Strahinja Krstevski viis Levadia 26. minutil juhtima. Kümme minutit hiljem Legion viigistas tänu Andreevi teisele tabamusele. Kuigi Brent Lepistu viis Levadia taas juhtima, siis Aleksandr Dmitrijevi tabamus avapoolaja lõpus tähendas, et meeskonna läksid vaheajale viigiseisus. Mängu saatuse otsustas Trevor Elhi nurgalöök, mis trahvikasti jõudes leidis Robert Kirssi, kes lõi 83. minutil matši võiduvärava. Kohtumise väravaid saab vaadata ERRi spordiportaalist.

Päeva esimeses kohtumises alustas oma Premium liiga hooaega Tartu JK Tammeka, kes tuli võõrsil FC Kuressaare vastu välja kaotusseisust ja võitis kohtumise 3:1. Mattias Männilaan viis saarlased üheksandal minutil juhtima, kuid Tristan Koskor suutis 33. minutil viigistada. Koskor viis Tammeka 59. minutil juhtima ning kohtumise viimane tabamus kirjutati Kevin Mätase nimele, kes oli täpne 88. minutil, kui tema paremalt äärelt tulnud tsenderdus maandus väravavõrgus. Mätas oli mängus sekkunud vahetusest paar minutit varem. Tegu oli mullu Esiliigas säranud Mätase Premium liiga debüüdiga.

Hooaja esimesed punktid kirjutasid pärast avavooru kaotuseid tabelisse JK Narva Trans ja Pärnu JK Vaprus, kes mängisid Kalev-Fama staadionil 1:1 viiki. Kümnendal minutil viis Irie Transi juhtima, kuid Pärnu viigivärava eest hoolitses Enrico Veensalu karistuslöögist 77. minutil.

Pühapäeval on Premium liigas vastamisi Viljandi JK Tulevik – Paide Linnameeskond. Kell 15.00 algavast mängust teeb otseülekande ETV2. Mäng peetakse pealtvaatajateta.

Premium liiga tipphetked ja intervjuud leiab Premium liiga ametlikust YouTube’i kanalist