14

04.2022

12:07

VIDEOD | Levadia esimene punktikaotus, Transi ja Paide suured võidud

Premium liiga 7. mänguvoorus peeti 5 kohtumist. Tallinna FCI Levadia kaotas esimest korda käimasoleval hooajal punkte, kui lepiti 1:1 viiki Nõmme Kaljuga.

Omapärasel kombel lõi mängu mõlemad väravad Levadia kapten Maximiliano Ugge. Esmalt kinkis Ugge lohaka söödu tulemusena võimaluse Kalju ründajale Alex Matthias Tammele, kelle löök Ugge õnnetu põrke tulemusena väravasse läks. Teisel poolajal tegi keskkaitsja aga Kalju võrku nurgalöögist löögile saades ise skoori. Levadia surus teisel poolajal oma mängu jõuliselt Kaljule peale, kuid lõpuks lepiti 1:1 viigiga.

FC Kuressaare võõrustas 7. mänguvooru esimeses kohtumises aga Tallinna FC Florat. Sergei Zenjovi esimese poolaja penalti ning Joonas Tamme ja Henrik Ojamaa teise poolaja väravad ei jätnud Kuressaarele võimalust ning Flora võttis kindla 3:0 võidu.

Enda hooaja suurima võidu sai tabelisse kirja Paide Linnameeskond, kui koduväljakul alistati kindlalt Tallinna JK Legion. Paide läks esimese 12. minuti jooksul kahest kiirest väravast juhtima. Teise poolaja teises pooles pani Paide järgmise käigu sisse ning Deabeasi, Kristofer Pihti ja Dominique Simoni väravatest vormistati lõppseisuks 5:0.

Sama skooriga suutis ka JK Narva Trans koduväljakul JK Tallinna Kalevit võita. Sarnaselt Paidele mindi esimese veerandtunniga kiiresti 2:0 juhtima ning teise poolaja kolme väravaga lõppes mäng 5:0 Transi võiduga.

Pärnu JK Vapruse ja Tartu JK Tammeka vahelises kohtumises löödi kõik väravad nurgalöögidest ja keskkaitsjate poolt. Esmalt viis Tanel Tammik Tammeka esimesel poolajal juhtima. Mängu viimase veerandtunni alguses suutis aga Martin Kase Vapruse viigiseisu tagasi tuua. Küll aga kõigest kahe minuti pärast lõi omakorda Gerdo Juhkam peaga palli väravasse ja kindlustas sellega Tammekale 2:1 võidu.

Järgmine Premium liiga voor leiab aset 16. ja 17. aprillil.