07

04.2019

18:15

VIDEOD: Levadia ja Kalju teenisid võõralt väljakult minimaalsed võidud

Premium liiga tänase mängupäeva avasid lahingud Viljandis ja Tartus, kus kodumeeskonnad vastase minimaalset paremust pidid tunnistama.

Viljandi Tulevik jäi koduplatsil küll Nõmme Kalju vastu kiiresti 0:3 kaotusseisu, kuid juba poolajavileks põlesid tablool numbrid 2:3. Teisel poolajal enam aga väravaid ei nähtud ja nii sai valitsev meister Viljandist tulema minimaalse võiduga.

Kergemalt ei käinud ka FCI Levadia käsi, kes esimese poolaja lõpus Tartu Tammeka vastu juhtima läks, kuid Albert Prosal 71. minutil viigistada lasi. Mõni minut hiljem teeniti aga tartlaste trahvikastis penalti, mille Ievgeni Budnik ka kindlalt realiseeris. Budniku hooaja väravasaldo tõusis pärast tänast juba 7 peale, Levadia jätkab aga täiseduga 15 punkti peal.