14

05.2017

19:09

VIDEOD: Levadia sai väärtusliku võidu Kalju üle, intervjuud peatreeneritega

Tallinna Levadia jätkab pärast 11. vooru tabeli tipus, kui Hiiul teeniti oluline võit Nõmme Kalju üle.

Levadia asus mängu juhtima 21. minutil, kui Svjatoslav Jakovlev kasutas ära Trevor Elhi libastumise ja lükkas palli vastu tulnud Vitali Telešist mööda Kalju väravasse. Sellega mängu parimaks valitud Jakovlev ei piirdunud ning 67. minutil saatis ta kauni kauglöögi lati alla ja viis Levadia 2:0 juhtima.

Kalju üritas mängu tagasi tulla ja paar minutit enne normaalaja lõppu vähendas Tarmo Neemelo Kalju kaotusseisu. Pärast seda avaldas Kalju tugevat survet ja viis palli ohtlikult vastaste karistusalasse, kuid väravast jäi napilt puudu.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise kõiki väravaid ja parimaid hetki. Lisaks mängujärgsed intervjuud mõlema meeskonna peatreeneritega.