02

10.2017

00:56

VIDEOD: Levadia teenis põnevuskohtumises võidu FCI üle, intervjuud

Tallinna Levadia suutis Premium liiga 32. voorus tänu tugevale lõpuspurdile alistada 3:2 FCI Tallinna.

25. minutil läks FCI kohtumist juhtima, kui Albert Prosa lõpetas ühe puutega meeskonna hea rünnaku. 38. minutiks juhtis FCI juba 2:0, kui Tabi Manga suunas nurgalöögist tulnud palli õnnetult omaväravasse. Esimese poolaja lõpuks suutis Levadia ühe värava tagasi lüüa, kui Rimo Hunt omakorda nurgalöögi olukorras palli väravasse toimetas.

Levadia alustas oma tagasitulekut kaks minutit enne kohtumise normaalaja lõppu, kui esmalt Kaspar Mutso karistusala joonelt tehtud löögiga viigi tabloole tõi. Levadia kangelaseks kerkis vahetusmees Ingemar Teever, kes vaid minut hiljem tsenderdusest tulnud palli peaga väravasse toimetas.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid momente. Lisaks mängujärgsed intervjuud FCI kaitsja Dmitri Kruglovi ja mängu lõppseisu vormistanud Teeveriga.