09

05.2021

09:32

VIDEOD | Lisaks Florale ja Kaljule võttis laupäeval võidu Kuressaare

Premium liigas peeti laupäeval kolm põnevat kohtumist, mis lõppesid üheväravalise võiduga. Lisaks FC Florale ja Nõmme Kaljule sai väärt võidu FC Kuressaare, kes alistas võõrsil Tartu Tammeka.

Flora ja Kalju läksid oma mängudes kahe väravaga juhtima, kuid lasid seejärel vastasel enda võrku ühe värava lüüa. Lõunal kohtusid A. Le Coq Arenal FC Flora – TJK Legion, kui Flora oli vastasest üle 2:1. Rauno Sappinen viis 19. minutil kodumeeskonna juhtima ning järgmist väravat pidi ootama 78. minutil, mil Rauno Alliku kahekordistas valitseva meistri eduseisu. 90. minutil lõi Legion nurgalöögist ühe värava tagasi, kui täpne oli Sander Puri.

Õhtuses mängus oli Nõmme Kalju võõrsil 2:1 parem Narva Transist. Pavel Marin ja Vladimir Avilov viisid vaheajaks Kalju kahe väravaga juhtima. Gleb Pevtsovi värav 87. minutil tõi Narva mängu tagasi, kuid rohkemaks võõrustaja võimeline polnud.

Hooaja teise võidu noppis FC Kuressaare, kes oli Märten Pajunurme 73. minuti penaltist võõrsil 1:0 parem Tartu Tammekast. Eelnenud olukorras tegi Kuressaare mängijale vea Mihkel Järviste, kes teenis teise kollase kaardi, mistõttu jäi Tammeka vähemusse. Kohtumine on järelvaadatav SIIT

Täna kohtuvad Premium liigas Paide Linnameeskond – FCI Levadia. Kell 15.00 algavast tabeliliidrite kohtumisest teeb otseülekande ETV2. Paide on üheksa mänguga teeninud 23 punkti, Levadia 22. Kolmandal kohal on FC Flora, kes on seitsme mänguga kogunud 17 punkti. Nõmme Kalju on kümnest mängust teenitud 15 punktiga neljas ning esinelikule järgnevad Narva Trans ja TJK Legion, kes on kümne mänguga kirja saanud vastavalt 14 ja 11 punkti. Tammekal ja Kuressaarel on nüüd võrdselt teenitud seitse punkti, kuid Tammeka on pidanud kaheksa ning Kuressaare kümme kohtumist. Viljandi Tulevik on üheksa mänguga teeninud viis punkti ning Päru Vaprus kuue mänguga neli punkti.