09

06.2020

11:05

VIDEOD | Maardu Linnameeskond tõusis 4 vooru järel Esiliiga liidriks

Esiliigas peeti pühapäeval ja esmaspäeval 4. vooru mänge, misjärel jätkab tabeli tipus Maardu Linnameeskond.

Voor sai avapaugu pühapäeva pärastlõunal, kui pall pandi mängu FC Elva - Maardu Linnameeskond ning Vändra Vaprus - Nõmme United vahelistes duellides. Elva linnastaadionilt pääses 2:0 võiduga tulema Maardu Linnameeskond, kellele tõid kolm punkti Vadim Aksjonovi ja Ilja Zelentsovi tabamused vastavalt 71. ja 80. minutil. Maardu tõusis tänu võidule 9 punktiga tabeli tippu, Elva jagab 5 silma juures 6.-7. kohta.

Teises samaaegses kohtumises pidasid tõelise põnevuslahingu maha Vändra Vaprus ning Nõmme United. Kui poolajale mindi Unitedi 1:0 eduseisul, siis teisel kolmveerandtunnil nähti veel viite väravat. Neist viimane sündis alles 90+2. minutil, kui Kaarel Saaremetsa tabamus Vändrale 3:3 viigi päästis. Viimasel hetkel võidust ilma jäänud Nõmme United jagab nüüd Pärnu Vaprusega 8 punkti juures 2.-3. tabelirida. Vändra jääb 4 silma juures 8. positsioonile.

Eile õhtul sai Esiliigas näha aga Pärnumaa derbit, kui Rannastaadionil kohtusid Pärnu Vaprus ning Pärnu Jalgpalliklubi. 63. minutil asus tänu Magnus Villota tabamusele kohtumist juhtima Vaprus. 78. minutil oli Kristen Saartsil oivaline võimalus kollasärgid ka 2:0 juhtima viia, kuid Kaupo Koort suutis tema penalti ära tõrjuda. Viimane sõna jäigi hoopis Pärnu Jalgpalliklubile, kelle särgis lõi 90. minutil lõppseisuks 1:1 Risto Pärnat.

Tabeli teises pooles läksid 4. voorus vastamisi Kohtla-Järve JK Järve ning FCI Levadia U21, kes enne eilset tänavu veel punkte teeninud polnud. Esmakordselt sai sel hooajal võidurõõmu tunda Levadia U21, kellele tõid kolm punkti Anton Krutogolovi ning Casper Nicolas Lugtmeijeri tabamused - lõppseisuks seega 2:0

Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul kohtusid eile õhtul aga Tammeka U21 ning Flora U21 meeskonnad. Kolme punktiga sai pealinna poole teele asuda Flora järelkasvumeeskond, kellele tõid 2:0 võidu Daniel Fedotovi ning Andreas Kiiviti tabamuse vastavalt 55. ja 87. minutil. Flora U21 tõusis nüüd 7 punktiga 4. tabelireale, Tammeka U21 jääb 6 punktiga 5. kohale.

Esiliiga 5. voor avatakse juba neljapäeval, kui Soccernet.ee telemängus lähevad kell 19.00 vastamisi Maardu Linnameeskond ja Flora U21. Ülejäänud 5. vooru mängud peetakse maha nädalavahetusel - neid vastasseise saab otsepildis jälgida jalgpall.ee vahendusel. Kogu liiga kalendri ja tabeliseisuga saad lähemalt tutvuda siin.