06.2020

10:30

VIDEOD | Maardu teenis Esiliigas seitsmenda järjestikuse võidu

Esiliigas tõmmati lõppenud nädalavahetusel joon alla 8. voorule.

Tabeli tipus jätkab 21 punktiga Maardu Linnameeskond, kes sai eile õhtul kirja seitsmenda järjestikuse võidu. Sedapuhku alistati kodumurul 1:0 FCI Levadia U21, võiduvärava lõi 10. minutil Ilja Zelentsov, kes on nüüd liiga parima väravakütina saanud kirja 7 tabamust.

18 punktiga järgneb Maardule Nõmme United, kes suutis eile võõral väljakul 3:1 üle mängida Pärnu Jalgpalliklubi. Unitedi poolelt said jala valgeks Karl Gustav Kokka, Kevin Mätas ja Andreas Tiits.

14 punktiga leiame 3. tabelirealt Pärnu Vapruse, kes alistas 8. vooru alustuseks 3:0 Tartu Tammeka U21 tiimi. Suvepealinlaste poolelt olid täpsed Ronaldo Tiismaa, Georg Grahv ja Tõnis Vihmoja. Tiismaale oli laupäevane tabamus hooaja kuuendaks Esiliiga väravaks.

Vooru ehk põnevaima stsenaariumiga matši pakkusid aga Vändra Vaprus ja FC Elva. Kodumeeskond Vändra asus kohtumist 43. minutiks tänu Aare Avila ja Toomas Mangussoni väravatele 2:0 juhtima, kuid juba 52. minutiks oli seis ümber pööratud, kui külalismeeskond Elva lõi kolm vastuseta väravat ning kirjutaski seeläbi tabelisse 3:2 võidu. Kahe väravaga sai Elva poolelt hakkama Devid Lehter, omavärav kirjutati Vändra poolelt Oliver Ojala nimele.

Vooru ainus viigiline tulemus mängiti välja Flora U21 ja Kohtla-Järve JK Järve poolt, kelle omavaheline mõõduvõtt Lilleküla I harjutusväljakul lõppes seisul 0:0.

Esiliiga jätkab 9. vooru mängudega juba sel neljapäeval, 2. juulil. Tabeliseisu ja liiga kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.