14

04.2018

11:25

VIDEOD: Paide alistas põnevusmängus Kalevi, intervjuud Arbeiterilt ja Zahovaikolt

Premium liiga 9. vooru avamängus võitis Paide Linnameeskond 3:2 Tallinna Kalevit.

Pärast väravateta avapoolaega läks Paide mängu 48. minutil juhtima, kui värava lõi Kristofer Piht. Neli minutit hiljem viigistas Kalevi poolt Takuya Matsunaga ning 63. minutil asus Kalev omakorda Andre Järva tabamusest 2:1 ette. Marulise lõpu teinud Paide poolt skooris aga 87. minutil Martin Kase ning kapten Andre Frolovi poolt realiseeritud penalti järel sai Paide kirja 3:2 võidu.

Kalevi peatreener Argo Arbeiter sõnas mängu järel, et otsustavaks said mängu lõppfaasis tehtud vead, mis lubasid Paidel seisu enda kasuks kallutada.

Paide meeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko rääkis, et mängu üldpildi järgi kohtusid võrdsed meeskonnad, aga Paide oli vastase käikudeks hästi valmis.