12

09.2022

09:38

VIDEOD | Paide astus Kaljule sammu lähemale

Nädalavahetusel peetud Premium liiga 28. voorus astus Paide Linnameeskond sammu lähemale kolmandal kohal asuvale Nõmme Kaljule.

Paide sõitis Pärnusse külla kohalikule JK Vaprusele ja asus 14. minutil Kaimar Saagi pealöögist mängu juhtima. Saag suutis 35. minutil Paide eduseisu duubeldada ja poolajapausile mindi 2:0 seisul. Mäng muutus põnevamaks 57. minutil, kui Paide noor ründaja Bubacarr Tambedou teenis teise kollase kaardi ja võimaldas Vaprusel ülekaalus mängida. See kasutati võõrustajate poolt ära kõigest kaheksa minutit hiljem, kui Ronalda Tiismaa palli võrku kõmmutas. Rohkem väravaid see mäng ei näinud ja Paide lahkus Pärnust 2:1 võiduga.

FC Kuressaare võõrustas pealinnast külla sõitnud Nõmme Kaljut. Mängu esimene poolaeg oli kinnine ja võimalustevaene, kus kumbki meeskond ei suutnud korralikult oma mängu peale suruda. Teisel poolajal hakkas Kalju rohkem initsiatiivi võtma ja omas mängu lõpus ka mitut head võimalust väravaks, kuid ei suutnud ühtegi ära realiseerida. Lõpuks lepiti 0:0 viiki.

Tallinna FC Flora võttis selle hooaja teise 1:0 võidu Tartu JK Tammeka üle. Mängu ainukese värava lõi Konstantin Vassiljev, kes vasaku jalaga kasti nurgast tõelise pommlöögi Richard Alandi selja taha saatis.

Tallinna FCI Levadia näitas võimu linnanaabri JK Tallinna Kalevi vastu, kes suudeti 3:0 alistada. Esimese poolaja lõpuks juhtis Levadia 2:0 tänu Maximiliano Ugge ja Robert Kirsi väravatele. Teise poolaja alguses lisas kolmanda sloveen Til Mavretic.

Vooru telemängus korraldas JK Narva Trans tõelise väravatesaju Tallinna JK Legioni vastu. Trans juhtis 24. minutiks mängu 2:0 tänu Denys Dedechko ja Oleksandr Kozhevnikovi väravatele. Legion suutis küll Nikita Grankini tabamuse toel ühe tagasi lüüa, kuid pärast seda pani Trans järgmise käigu sisse. Mängu viimase 22 minutiga löödi veel neli väravat ja võeti 6:1 võit.