22

07.2019

10:45

VIDEOD: Paide ja Kalju tegid 20. vooru keskses kohtumises 1:1 viigi

Premium liigas peeti nädalavahetusel 20. vooru mänge ning kohe vooru alustuseks läksid reede õhtul vastamisi 3.-4. koha tiimid Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond.

Enne 20. vooru 39 punktiga samal pulgal olnud Kalju ja Paide ei suutnud paremat välja selgitada ka seekord, kui Hiiu staadionil 402 pealtvaataja ees 1:1 viiki lepiti. Külalismeeskond Paide asus kohtumist küll 21. minutil tänu Ander Ott Valge väravale juhtima, aga 78. minutil saatis Sander Sinilaid väravaesises saginas palli oma võrku ning ühe lisapunkti tulemusena jätkavad nüüd mõlemad tiimid 40 silma peal.

20. voor sai jätku laupäeval, kus vutisõbrad samuti viigilist tulemust nägid. Nimelt asus Tallinna Kalev võõrsil Tartu Tammeka vastu 44. minutiks tänu Wale Musa Alli ja Andreas Raudsepa väravatele 2:0 juhtima, kuid Tauno Tekko teise poolaja tabamused päästsid Tammekale 2:2 viigi. 20 vooru järel hoiab Tammeka nüüd 20 punktiga 6. kohta, Kalev jääb 13 silma juures 9. tabelireale.

Pühapäevases avamatšis sai aga näha tulist heitlust Narva Transi ja Viljandi Tuleviku vahel. Kuigi Viljandi Tulevik asus kohtumist juba 37. sekundil läbi Kaimar Saagi tabamuse juhtima, oli Eric Mc Woods poolajaks seisu ümber pööranud ja kübaratrikiga Transi 3:1 juhtima viinud. Tanel Lang lõi 72. minutil külaliste eest küll ühe veel tagasi, aga enamaks Tulevikul jõudu ei jagunud ja nii said piirilinlased tabelisse väärt 3:2 võidu.

Neljapäeval Euroopa liiga 2. eelringi edenenud FC Flora jätkas edulainel ka koduses liigas, kus Maardu Linnameeskonnast kodumurul kindlalt 3:0 üle oldi. Tabeliliider Flora asus kohtumist juba 7. minutiks 2:0 juhtima, kui täpsed olid Henrik Pürg ja Markus Poom. Kohe teise poolaja alguses vormistas lõppseisu omapoolse tabamusega Martin Miller.

Kui Flora paikneb 52 punktiga esikohal, siis nende lähima jälitajana jätkab 47 silma peal olev FCI Levadia, kes oli eile õhtul 3:0 üle FC Kuressaarest. Levadia asus võõral väljakul kohtumist juhtima 29. minutil, kui palli saatis oma väravasse Elari Valmas. Vahetult enne poolajavilet lõi seisuks 2:0 Maksim Podholjuzin ning 81. minutil vormistas oma esimese kõrgliiga väravaga lõppseisu Karl Rudolf Õigus.

Tabeliseisu ja mängu protokollidega saad lähemalt tutvuda siin.