07

05.2018

09:43

VIDEOD: Paide ja Tammeka tegid väravaterohke viigi, intervjuud Koppelilt, Iyedelt ja Zahovaikolt

Premium liiga 13. vooru viimases mängus viigistasid seisuga 3:3 Paide Linnameeskond ning Tartu Tammeka.

Kohtumise 8. minutil avas Paide poolt skoori Samson Onomigho Iyede, kelle teinegi tabamus viis kodumeeskonna 16. minutil juba 2:0 ette. Avapoolaeg lõppes aga 2:2 viigiga, kui Tammeka poolt skoorisid Akim Saeed Sairinen ning Kaspar Paur.

Teisel poolajal viis Andre Frolovi 83. minuti värav taas Paide ette, kuid Tartu poolt vastas 87. minutil Tristan Koskor - nii lõppeski kohtumine 3:3 viigiga.

Tammeka peatreener Kaido Koppel ütles mängu järel, et tema hoolealused võitlesid kõvasti ja tegid ausalt tööd.

Paide poolt kaks väravat löönud  Samson Onomigho Iyede sõnas, et kuna Paide jahtis võitu, ei saa tulemusega rahule jääda.

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko kommenteeris, et kuigi progress meeskonnas toimub, siis seniste tulemuste ja eilse mänguga ei saa rahule jääda.