28

04.2022

17:49

VIDEOD | Paide lammutustöö ja Kuressaare tähtis võit

Premium liiga 10. oorus mängiti 5 kohtumist. Paide Linnameeskond alistas telemängus suureskooriliselt Pärnu JK Vapruse.

Paide ja Vapruse vahelises mõõduvõtus asus Paide kahe kiire väravaga Andre Frolovi ja Deabease poolt mängu juhtima. Kuigi Kevin Kauber suutis ühe Vapruse poolelt tagasi lüüa, siis Ragnar Klavani tabamusega läks Paide poolajapausile 3:1 eduseisus. Teisel poolajal tegid Paide poolt veel skoori Deabeas ja Sergei Mošnikov ning kuigi Sander Sinilaid suutis mängu lõpus teha seisuks 5:2, siis Vapruse kirstunael oli Ebrima Singatehi lisaminutitel löödud värav. Mäng lõppes Paide 6:2 võiduga.

FC Kuressaare võitis tähtsas kohtumises tabelinaabrit JK Narva Transi 1:0 ning tõusis sellega tabelis neist mööda. Mängu ainsa värava lõi penaltipunktilt Sten Reinkort.

Nõmme Kalju FC suutis Sportland Arenal kindlalt 3:0 alistada Tallinna JK Legioni. Alex Matthias Tamme väravast läks Kalju mängu juhtima ning mängu lõpu tabamuses German Šleinilt ja Kaspar Paurilt kindlustasid lõppseisu.

Tartu JK Tammekale külla sõitnud Tallinna FCI Levadia pidi pikalt juhtväravat otsima, kuid Rasmus Peetsoni 66. minuti nurgalöögi tabamuse näol nad selle lõpuks leidsid. Peetsoni värav jäi ka mängu ainukeseks ning 1:0 seisuga kohtumine lõppes.

Tristan Koskori ning Martin Milleri kiirete väravate abil läks Tallinna FC Flora juba 18. minutiks 3:0 juhtima. Küll aga suutis JK Tallinna Kalev mängu põnevust tuua, kui Foday Trawally esimesel poolajal kaks tükki Kalevi poolt tagasi lõi. Mänguseisu otsustas aga Konstantin Vassiljev 77. minuti värav. Kokkuvõtteks võitis Flora 4:2.

Järgmised Premium liiga mängud toimuvad juba homme ning nädalavahetusel, kui 29. ja 30. aprillil nign 1. mail leiab aset Premium liiga 11. mänguvoor.