29

10.2017

09:44

VIDEOD: Paide oli võõrsil üle Sillamäest, intervjuud

Premium liiga 35. voorus alistas Paide Linnameeskond lumistes oludes 3:1 Sillamäe Kalevi.

Kalevi jaoks algas kohtumine hästi, kui Denis Vnukov viis kauni karistuslöögiga Sillamäe meeskonna juhtima. Esimene poolaeg lõppes viigilise seisuga, kui Henri Hanson 39. minutil Paide värava lõi.

Teisel poolajal nõelas esimesena Paide, kui 60. minutil viis Andre Frolov meeskonna juhtima. 11 minutit hiljem, olles arvulises ülekaalus suutis Linnameeskond lüüa ka oma kolmanda, kui täpne oli Randin Rande ning sellega kindlustati ka võit.

Vaata videokokkuvõttest kohtumise väravaid ja parimaid momente. Lisaks mängujärgsed intervjuud Sillamäe poolkaitsja Dmitri Kovtunovitši ja Paide peatreeneri Vjatšeslav Zahovaikoga.