11

08.2018

11:30

VIDEOD: Paide tegi vinge lõpu ja teenis Flora vastu viigi, intervjuud Frolovi ja Liivakuga

Premium liiga 22. vooru mängus tegid 3:3 viigimängu Paide Linnameeskond ja FC Flora.

Tiitlikaitsja Flora võitis avapoolaja 2:0 Rauno Alliku ja Frank Liivaku väravatest. 52. minutil tuli Kevin Aloe omaväravast tabloole seis 1:2, kuid peagi suurendas Flora taas oma eduseisu, kui 63. minutil oli taas täpne Liivak. Paide tegi aga marulise lõpu, kui 73. minutil realiseeris penalti Andre Frolov ja 78. minutil sai jala valgeks Yann Michael Yao. Nii lõppes kohtumine skooriga 3:3.

Paide poolt sõnas Frolov, et tegemist on võimsa lõpptulemusega ja mõlemad meeskonnad väärisid üksteist.

Flora poolt sõnas Liivak, et tiitlikaitsja jaoks on punktide äraandmine suur kaotus.