08.2020

11:15

VIDEOD | Pärnu derbit jälgis Rannastaadionil 915 inimest

Esiliigas tõmmati nädalavahetusel joon alla 15. vooru mängudele.

Voor sai alguse juba neljapäeval, kui Esiliiga selle hooaja rekordpubliku 915 pealtvaataja ees tegid Pärnu Jalgpalliklubi ja Pärnu Vaprus 1:1 viigi. Hevar Aas viis PJK küll 12. minutil juhtima, aga Vaprusele päästis viigipunkti Tõnis Vihmoja 50. minuti tabamus. 15 vooru järel jätkab Vaprus 27 silmaga 3. tabelireal, PJK jagab 15 silma juures 8.-9. kohta.

Tabeliliidriks kerkis taaskord Maardu Linnameeskond, kes alistas laupäeval kodumurul 2:0 Kohtla-Järve JK Järve. 34 punkti peale tõusnud Maardu särgis olid täpsed Timur Bulavkin ning Vadim Mihhailov.

33 punktiga langes teisele kohale Nõmme United, kes tegi 283 pealtvaaja ees kodumurul 1:1 viigi Vändra Vaprusega. Kevin Mätas viis kodumeeskonna küll 16. minutil juhtima, aga külalistele tõi viigipunkti Rasmus Allese tabamus 46. minutil.

1:1 viigiga lõppes ka Levadia U21 ja Flora U21 meeskondade lahing. Flora U21 poolelt oli 35. minutil täpne Aleksandr Iljin, Levadia särgis lõi 51. minutil viigivärava Artjom Komlov.

Vooru suurima võidu sai kirja Tammeka U21, kes mängis koduplatsil skooriga 5:1 üle FC Elva. Kaks tabamust lõid võitjate poolelt Martin Jõgi ja Joonas Kartsep, ühe lisas omalt poolt Artur Uljanov. Elva tabamuse sai 44. minutil penaltist kirja Kristo Kolesnitšenko.

Esiliiga 16. vooru mänge peetakse vahemikus 6.-8. august. Kalendri ja tabeliseisuga saad lähemalt tutvuda siin.