08.2016

13:22

VIDEOD: Premium liiga 23. vooru tabamused

Premium liiga 23. voor pakkus kaasaelajatele viies kohtumises kokku 10 väravat.

Tallinna Flora kohtus kodus Pärnu Linnameeskonnaga. Flora suutis kohtumist juhtima minna juba 2. minutil. Esimesel poolajal küll rohkem väravaid ei tulnud, kuid teisel poolajal suutis Flora lisada veel kaks tabamust ning võitis mängu 3:0. Narva Trans võõrustas Rakvere Tarvast ning Rakvere teenis tabelisse oma teise punkti, tehes 1:1 viigi. Nõmme Kalju sõitis külla Sillamäe Kalevile, kust tuldi tagasi minimaalse 1:0 võiduga. Värava autoriks oli Maximiliano Ugge. Paides oli heas hoos Vjatšeslav Zahovaiko, kes lõi Tammekale kaks väravat. Ühe lisas Linnameeskonna poolt veel Marten Saarlas. Tammeka suutis läbi Martin Milleri ka ühe tagasi lüüa, kuid kokkuvõttes jäi 3:1 võit ikkagi Paidele. Tabeliliidrite Infoneti ja Levadia kohtumises võitjat ei selgitatud ning väravaid ei löödud. Seega said mõlemad meeskonnad tabelisse kirja ühe punkti.

Pildil Flora mängijad oma teist väravat tähistamas.