30

09.2019

13:20

VIDEOD: Premium liiga tipud 31. voorus ei vääratanud

Premium liigas peeti nädalavahetusel 31. vooru mänge, kus kolm punkti said kirja tabeli esimese poole meeskonnad.

Vooru alustuseks teenis minimaalse 1:0 võidu FCI Levadia, kes alistas Evgeny Osipovi 37. minuti väravast Tallinna Kalevi. Tabelis jätkab Levadia 70 silmaga teisel kohal, Kalev jagab 20 punkti juures 8.-9. kohta.

Teises laupäevases kohtumises teenis kolm punkti Nõmme Kalju, kes oli koduväljakul 4:0 üle Maardu Linnameeskonnast. Kodutiimi väravad kirjutati Aleksandr Volkovi, Andriy Markovychi, Aleksandr Kulinitši ja Robert Kirssi nimele.

Eilse mängupäeva avas Narva Transi ja Paide Linnameeskonna omavaheline mõõduvõtt, kus sel hooajal juba kolmanda minimaalse 1:0 võidu Transi üle teenis külalismeeskond Paide. Võiduvärava lõi 70. minutil Edgar Tur.

ETV2 telemängus kirjutas 3:0 võidu tabelisse liider FC Flora, kes omab nüüd Levadia ees 8-punktilist edu. Florakate väravad said enda nimele Mihkel Ainsalu, Erik Sorga ja Henri Järvelaid.

Vooru lõpetuseks rõõmustas kodupublikut Tartu Tammeka, alistades 4:0 FC Kuressaare. Kaks esimest väravat lõi keskkaitsja Frankline Okoye, lõppseisu vormistasid teisel poolajal Mihkel Järviste ja Sten Reinkort.