15

04.2019

09:50

VIDEOD: Premium liigas jätkavad ka pärast 6. vooru täiseduga FC Flora ja FCI Levadia

Premium liigas peeti nädalavahetusel 6. vooru mänge, pärast mida jätkavad endiselt täiseduga FC Flora ja FCI Levadia.

Kuigi Levadia jäi koduplatsil Viljandi Tuleviku vastu 0:1 kaotusseisu, suudeti lõpuks siiski võrdlemisi kindel 5:2 võit võtta. Kahe väravaga oli resultatiivseim Nikita Andreev, lõppseisu vormistas liiga parim väravakütt Ievgeni Budnik, kelle hooaja kogusaldo nüüd 8 värava peale tõusis.

Raskema võidu teenis Flora, keda Narva Trans enda koduplatsil pikalt kuival hoidis. Lõpu eel suutsid florakad aga teenida penalti, mille Erik Sorga 84. minutil ka kindlalt realiseeris - nii pääsesidki florakad piirilinnast 1:0 võiduga tulema.

Hooaja esimese võidu teenis nädalavahetusel Tallinna Kalev, kes alistas koduplatsil 2:0 Maardu Linnameeskonna. Kalevi väravad kirjutati Reinhard Reimaa ja Kevin Rääbise arvele. See tähendab, et pärast 6. vooru on kõik Premium liiga tiimid vähemalt korra võidurõõmu tundnud.

Flora ja Levadia järel hoiab 3. kohta 13 punktiga Paide Linnameeskond, kes teenis pühapäeval raske 1:0 võidu Kuressaare üle. Paide võiduvärava lõi 58. minutil karistuslöögist Henri Välja.

Neljandalt kohalt leiab end aga valitsev meister Nõmme Kalju, kes vooru viimases kohtumises 2:0 Tartu Tammekast üle oli. Kalju mõlemad tabamused kirjutati eelmise hooaja parima väravaküti Liliu arvele, kelle jaoks need olid selle hooaja esimesteks tabamusteks.