16

05.2022

10:51

VIDEOD | Premium liigas olid võidukad kodutiimid

Premium liiga 13. mänguvoorus peeti 3 kohtumist. Tartu JK Tammeka alistas hooaja esimeses Tamme staadioni kohtumises Pärnu JK Vapruse 3:1.

Tammeka pidi juhtima minemiseks ootama esimese poolaja lõpuni, kui Patrick Genro Veelma sinisärgid juhtima viis. Aleksandr Kukharevi ja Henri Välja teise poolaja väravad viisid Tammeka juba 3:0 juhtima. Pärnu suutis aga Kristjan Kase abil ühe värava tagasi lüüa ning 3:1 seisuga mäng ka lõppes.

FC Kuressaare ja JK Tallinna Kalevi vahelises kohtumises löödi mängu ainuke värav kohtumise alguses, kui Sten Reinkort 3. minutil Stiveni Raideri jalgevahelt palli väravasse suunas.

Tallinna FCI Levadia ja Paide Linnameeskonna vahelises vooru keskses kohtumises sai Levadia võidu tänu Paide esikinda Mihkel Aksalu räigele eksimusele. Liliu 28. minutil värava poole veerevat lööki ei suutnud Aksalu parreerida, mis kinkis Levadiale lihtsa värava. Karl Andre Vallner pidi teisel poolajal korduvalt Levadia rasketest olukordadest päästma ning sellega võideldi välja järjekordsed kolm punkti.

Järgmised Premium liiga mängud toimuvad 17. ja 18. mail.