30

05.2021

20:36

VIDEOD | Premium liigas võidutses laupäeval kogu esikolmik

Premium liigas peeti kolmapäeval kolm kohtumis, kui edu saatis esikolmikus olevaid meeskondi. Kui Flora alistas kindlalt Viljandi, siis üheksakesi lõpetanud FCI Levadia pääses napilt TJK Legioni käes ning üheväravalise võidu Transi üle noppis Paide Linnameeskond.

Voor algas Kreenholmi staadionil, kus kohtusid Trans – Paide. Kuigi Narva tabas esimesel poolajal kahel korral väravaraami, siis Paidele andis 1:0 võidu Karl Mööli 84. minuti tabamus, mis sündis nurgalöögi järel.

Tallinna FC Flora alistas Viljandi JK Tuleviku meeskonna 3:0. Henri Välja penalti viis Flora vaheajaks ühe väravaga juhtima ning teisel poolajal olid täpsed Henrik Pürg ja Rauno Sappinen.

Õhtu lõpetas uskumatu lahing EJLi TNTK staadionil, kus FCI Levadia oli lähedal kolmeväravalise eduseisu mahamängimisele TJK Legioni vastu, kuid võitis lõpuks kohtumise 3:2

Robert Kirss viis Levadia 12. minutil Zakaria Beglarishvili söödust juhtima ning Beglarishvili penalti avapoolaja lõpus andis Levadia vaheajaks kaheväravalise eduseisu. Teise poolaja alguses noppis Levadia kaitsja Anton Tolordava kiirelt kaks kollast kaarti ning tema jaoks lõppes kohtumine 53. minutil. Paar minutit hiljem tuli Beglarishvili asemel väljakule Luka Lukovic, kelle jaoks oli tegu Premium liiga debüüdiga. Mark Oliver Roosnupp suutis vähemuses olnud Levadia 60. minutil 3:0 juhtima viia, kuid kaks minutit hiljem sai Lukovic otse punase ilmse väravavõimaluse ärahoidmise eest.

Sander Puri suutis 73. minutil lüüa Legioni esimese ning 79. minutil sai oma elu esimese Premium liiga värava kirja Ihor Koshman, kuid enamaks Legion võimeline polnud.

Levadia on tabeli tipus 14 mängust teenitud 34 punktiga ning edestab Paidet nelja punktiga. Flora on kümne kohtumisega kirja saanud 26 punkti. Kogu tabeliseisuga saab tutvuda SIIN