12

08.2019

11:51

VIDEOD: Premium liigas võtsid võidupunktid külalismeeskonnad

Premium liigas peeti reedel, laupäeval ja pühapäeval kokku neli kohtumist. Suurima üllatuse eest hoolitses Tartu JK Tammeka, kes alistas A. Le Coq Arenal Tallinna FC Flora.

Tammeka oli eurosarjas vägevaid esitusi pakkunud Florast pealinnas üle tulemusega 1:0. Kohtumise ainsa tabamuse eest hoolitses 52. minutil Tristan Koskor. Vahepeal liigas lausa viimasele kohale langenud Tammeka on tõusnud tabelis viiendaks.

Pool tundi varem oli pall mängu pandud Saaremaal, kus kohalik FC Kuressaare jäi JK Tallinna Kalevile alla 0:1. Võiduvärava eest hoolitses 66. minutil Reinhard Reimaa. Kalev jõudis seega Kuressaarele tabelis kannule – saarlased hoiavad 17 punktiga kinni seitsmendast kohast, kuid Kalev jääb neist maha vaid ühe punktiga.

Tallinna FCI Levadia mängis võõral väljakul 3:1 üle JK Narva Transi. Skoori avas 14. minutil Evgeny Osipov ning eduseisu kahekordistas poolaja lõpus Joao Morelli. Gando Biala tegi teise poolaja alguses seisuks 0:3 ning kuigi Eric Mc Woods vähendas 65. minutil meeskonna kaotusseisu, siis lahkus Narvast kolme punktiga FCI Levadia. Levadia edu Flora ees on neljapunktiline, Floral on kaks mängu varuks.

Kalevi võidu tõttu langes tabelis Viljandi JK Tulevik, kes pühapäeval Paide Linnameeskonna vastu punktilisa ei saanud. 2:1 võidu saanud Paide läks mängu Yann Michael Yao (pildil) väravast 32. minutil juhtima, kuid Tulevik suutis 55. minutil Kaimar Saagi penaltist viigistada. Paide võiduvärava eest hoolitses 76. minutil võistkonna kapten Andres Frolov. Paide edestab nüüd kolmandana Nõmme Kaljut kuue punktiga, kuid valitseval meistril on kaks mängu varuks.

Kõik tulemused ja tabeliseisu leiab SIIT.