29

08.2021

22:39

VIDEOD | Pühapäeval tundsid A. Le Coq Arenal võidurõõmu nii Levadia kui ka Flora

Premium liigas peeti pühapäeval kaks kohtumist, kui kolm punkti said tabelisse juurde FCI Levadia ja FC Flora. Levadia oli ETV2 telemängus kahe ilusa värava toel 2:1 parem Nõmme Kaljust.

Levadia asus mängu juhtima 17. minutil, kui Robert Kirssi mõõdetud sööt jõudis Ernest Agyirini, kes lõi ühe puutega võimsa pommlöögi Kalju väravasse. Järgmist väravat pidi ootama 73. minutini, kui Bogdan Vaštšuk mängis osavalt üle Ioannis Tsivelekidise ja lahendas seejärel osavalt 1 vs. 1 olukorra Marko Meeritsa vastu. Kalju lõi küll 84. minutil ühe värava tagasi, kui Kaspar Pauri löök maandus pärast väikest rikošetti Karl Andre Vallneri puuris, kuid enamaks külalised sel korral võimelised polnud.

Mängu väravaid saab vaadata ERRi spordiportaalis.

FC Flora oli lausa 5:1 üle TJK Legionist. Suurepärases hoos olev Rauno Sappinen teenis penalti, mille ta 13. minutil realiseeris ja sama mees kahekordistas Flora eduseisu 17. minutil. Vaheajale mindi Flora minimaalses eduseisus, sest nurgalöögi järel oli Legioni poolt täpne Sigitas Olberkis.

Teisel poolajal lõi kaks väravat Sergei Zenjov ja kohtumise viimane tabamus kirjutati Michael Lilanderi nimele.

Levadia on 21 mängust teenitud 44 punktiga liiga liider. Paide Linnameeskond on käinud väljakul 22 korral ja kogunud teisena 46 punkti. Järvamaa meeskonna edu FC Flora ees on kolm punkti, kuid Floral on neli mängu varuks. Nõmme Kaljul on neljandana 22 mängust ette näidata 36 punkti, edu Legioni ees on jätkuvalt kaheksa punkti.

Tabeliseisu, seniste tulemuste ja protokollidega ning kalendriga saab tutvuda SIIN.