21

10.2019

10:20

VIDEOD: Sander Puri väravad tõid Kaljule väärt võidu Flora üle

Premium liigas sai eilsega peetud 33. voor, kus keskses kohtumises läksid vastamisi Nõmme Kalju ja FC Flora.

Tabeliliider Floral oli Hiiu staadionile sõites võimalik kindlustada ka meistritiitel. Selleks vajanuks nad Kalju koduplatsilt kolme punkti ning kuigi Erik Sorga nad 68. minutil ka juhtima viis, siis juba 70. minutil suutis Sander Puri kaunist löögist tabloole 1:1 viiginumbrid tuua. 86. minutil oli Puri taas täpne, saates Flora trahvikastis palli Matvei Igoneni selja taha ning tuues seeläbi Kaljule väärtusliku 2:1 võidu.

Kui Flora jätkab 81 punktiga esikohal ja Kalju 73 silmaga kolmandal tabelireal, siis 74 punktiga leiame teiselt positsioonilt FCI Levadia, kes teenis nädalavahetusel raske 2:1 võidu FC Kuressaare üle. Kahemehelises vähemuses lõpetanud Levadiale päästis kolm võidupunkti Markus Jürgensoni 90+3. minuti penalti.

71 punktiga jätkab neljandal tabelireal Paide Linnameeskond, kes alistas laupäeval kodumurul 2:1 Tallinna Kalevi. Paide võiduväravad kirjutati Tarmo Neemelo ja Edgar Turi nimele, Kalevi särgis oli täpne Markus Vaherna.

Viiendal kohal jätkab 40 punkti kogunud Tartu Tammeka, kes jäi viimati koduplatsil 1:3 alla Viljandi Tulevikule. Reio Laabus viis tartlased küll 37. minutil juhtima, aga teisel poolajal sekkus külaliste poolelt platsil Indrek Ilves, kes 85. minutiks kübaratriki kirja oli saanud ja seeläbi Tulevikule väärtuslikud kolm punkti tabelisse tõi!

Vooru kindlaima võidu sai kirja aga Narva Trans, kes alistas koduplatsil 5:2 Maardu Linnameeskonna ning jääb nüüd Tammekast maha vaid ühe silmaga. Transi poolelt avas võidumängus skoori Eric McWoods, kellele see oli hooaja 13. tabamuseks, hiljem lisasid ühe omalt poolt veel Julius Kasparavicius ja Aleksandr Zakarliuka, kahe väravaga sai maha Eduard Golovljov.