09.2020

09:45

VIDEOD | Septembri kaotuseta läbinud Legion kerkis Transiga ühele pulgale

Premium liigas peeti möödunud nädalavahetusel neli 22. vooru kohtumist.

Voor sai alguse laupäeva pärastlõunal, kui Viljandi Tulevik ja FC Kuressaare tegid 443 pealtvaataja ees 1:1 viigi. Kodumeeskond asus kohtumist juhtima 31. minutil, kui penaltipunktilt oli täpne Herol Riiberg. Lõppseisu 1:1 vormistas 49. minutil aga Kuressaare poolelt Ranon Kriisa. Viljandi Tulevik jätkab nüüd 28 punktiga 5. tabelireal, Kuressaare langes 19 silma juures 9. positsioonile.

Teises laupäevases matšis sai võrdlemisi kindla võidu kirja Paide Linnameeskond, kes mängis kodumurul 4:1 üle Tallinna Kalevi. Võitjate poolelt oli avapoolajal kahel puhul täpne Henri Anier, teisel kolmveerandtunnil said jala valgeks ka Deabeas Owusu Sekyere ning Edgar Tur. Kalevi auvärava lõi 41. minutil Tanel Tamberg.

Pühapäeva alustuseks läksid Kadrioru staadionil vastamisi TJK Legion ja Tartu Tammeka. Väärt võidu kirjutas tabelisse kodumeeskond Legion, kes 3:1 skooriga tõusis tabelis 20 punkti peale ning seeläbi jagatakse koos Narva Transiga 7.-8. kohta. Tammeka leiab end nüüd 24 punktiga 6. positsioonilt.

Nädalavahetuse viimases kohtumises teenis koduplatsil 3 võidupunkti ka Nõmme Kalju, kes alistas Hiiu staadionil 2:1 Narva Transi. Kolmandale kohale kerkinud Kalju särgis olid esimese pooltunni jooksul täpsed Pedro Victor ja Igor Subbotin, Transi tabamuse sai 87. minutil enda nimele Ofosu Appiah.

Premium liiga tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.