20

07.2020

14:20

VIDEOD │ Sporting alistas võõrsil Tammeka

Naiste Meistriliiga kuuendas voorus sai Saku Sporting kirja võidu, kui Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul alistati Tartu Tammeka tulemusega 1:0.

Kohtumise ainuke värav sündis avapoolaja viimastel minutitel, kui Kairi Himanen (pildil) suunas karistuslöögist tulnud palli peaga tagumisse nurka. Teisel poolajal oli mõlemal naiskonnal võimalusi, kuid seisu suurenemist takistasid väravaraamid või väravavahtide hea tegutsemine.

Saku Sporting tõusis tänu võidule liigatabelis 12 punktiga viiendalt kohalt teiseks. Liidrikohal olevast FC Florast jäädakse maha 6 punktiga. Järgnevate naiskondade vahel on aga tihe rebimine – Saku selja taga on võrdsete punktidega Tallinna Kalev, Pärnu Vaprus jääb ühe ning Põlva Lootos kahe punkti kaugusele. Tabeli tagumisse poolde kuuluvad Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond (4 punkti), Tartu Tammeka (3) ja Nõmme Kalju (0).