11

04.2022

10:09

VIDEOD | Tabeli keskmike duellid ja Paide viimaste minutite needus

Premium liiga 6. mänguvoorus peeti 5 kohtumist. Paide Linnameeskond pidi viimasel üleminutil löödud väravast Tallinna FCI Levadia paremust tunnistama.

Kahe tiitlipretendendi vahel kulges mäng vägagi võitluslikult ja tasavägiselt. Mõlemal meeskonnal olid omad head võimalused, kuid parima suutis mängu üleminutitel tekitada just Levadia. Keskväljalt alanud driblingu järel söötis Levadia ründaja Liliu kasti sisse sööstnud Bogdan Vaštšukile täpse söödu, mille Levadia tähtmängija meisterlikult paremale alla nurka suunas. 90+3 väravast võttis Levadia 1:0 võidu Paide üle.

Rauno Alliku kahe tabamuse tulemusena võttis Tallinna FC Flora 2:0 võidu Tallinna JK Legioni üle. Selle tulemusega jätkab Flora endiselt täiseduga ning hetkel ka tabeli ainuliidrina. Levadia on samuti võitnud kõik enda peetud kohtumised, kuid pidanud ühe mängu vähem, kuna koroonaviiruse juhtumite tõttu lükati nende mäng JK Narva Transiga edasi.

Hooaja esimese kodumängu pidada saanud JK Narva Trans võttis kodupubliku rõõmuks 3:1 võidu Pärnu JK Vapruse üle. Esimesel poolajal viis Transi kogenud keskkaitsja Denys Dedechko narvakad juhtima. Teisel poolajal kindlustasid mänguseisu Gleb Pevtsovi ja Volodymyr Pryiomovi väravad. Vapruse auvärava lõi penaltist mängu üleminutitel Kevin Kauber.

Samuti sai kodupublikule rõõmu valmistada Tartu JK Tammeka, kes võttis FC Kuressaare vastu 1:0 võidu. Tammeka kontrollimise all kulgenud mängu esimene veerandtund päädis väravaga, kui Sander Kapper vastaste kastis lahtiseks jäänud palli väravasse lõi. Selle võiduga tõusis Tammeka Kuressaarest tabelis mööda kuuendale positsioonile.

Nõmme Kalju FC alistas Sportland Arenal peetud kohtumises JK Tallinna Kalevi. Kõik mängu väravad löödi esimesel poolajal, kui esmalt läks Kalju Igor Subbotini ja Kaspar Pauri väravatest juhtima. Foday Trawally suutis küll ühe värava Kalevi kasuks tagasi lüüa, kuid punktide saamiseks selleks ei piisanud. Kalev jätkab hooaega endiselt ilma ühegi punktita.