16

01.2022

13:45

VIDEOD | Taliturniiril võidutses Trans, Kalju ja Legion leppisid viiki

Sel nädalavahetusel sai avapaugu tänavune Taliturniir ning peetud on kaks esimest kohtumist. Kui avamängus sai Trans kirja 2:0 võidu, siis laupäevane Kalju – Legioni vastasseis lõppes 2:2 viigiga.

Narva JK Transi ja Tallinna FCI Levadia/Levadia U21 vahelise vastasseisu avapoolaeg lõppes väravateta viigiga. Ka teise kolmveerandtunni esimene pool möödus üsna tasavägiselt, kuigi rohkem võimalusi avavärava löömiseks tekitas Trans. Narva meeskond avas skoori 77. minutil, kui karistuslöögi saatis müüri kõrvalt otse võrku Eduard Golovljov, kes sekkus mängu teiseks poolajaks. Eduseisu kahekordistas mõned minutid hiljem täpse pealöögiga Arseni Kovaltšuk.

Kohtumise tipphetked:

Päev hiljem kohtusid EJLi jalgpallihallis Nõmme Kalju FC ja Tallinna JK Legion. Kalju asus mängu juhtima 28. minutil, kui lühidalt lahti mängitud vabalöögi järel saatis palli kindlalt võrku Trevor Elhi. Vaheajapausile siirduti aga 1:1 viigiseisus, sest vahetult enne vilet tegi Legioni eest skoori Ganiu Atanda Ogungbe. Kuigi ligi veerand tundi enne kohtumise lõppu jäi Kalju ühemehelisse vähemusse, mindi 76. minutil mängu taaskord juhtima, kui täpne oli Kaspar Paur. Mängu lõppseisu vormistas aga Filipp Drabinko, kes tõi tabloole taas viigiseisu.

Taliturniiril tabelit ei peeta ning turniiri üldvõitjat ei selgitata. Järgmised kohtumised peetakse tuleval nädalavahetusel, mängude kalendriga saab tutvuda siin.