03

04.2018

23:41

VIDEOD: Tammeka alistas kahe mehega vähemusse jäänud Paide, intervjuud Paurilt ja Frolovilt

Premium liiga 7. voorus oli Tartu Tammeka kodus 5:2 parem Paide Linnameeskonnast.

Tuliselt kulgenud mängus avas juba 2. minutil Tammeka poolt skoori Akim Saeed Sairinen. Enne avapoolaja lõppu viis Andre Paju 42. minutil tartlased 2:0 juhtima, kuid vaid minut hiljem skooris Andre Frolov ja poolajapausile mindi Tammeka 2:1 eduseisul.

Teise poolaja alguses sai oma teise kollase kaardi Boliguibya Ouattara ning Paide jäi 54. minutist ühe mehega vähemusse. Möödus viis minutit, kui Mikhail Slashchev  viis Tammeka 3:1 ette, tema 66. minuti omavärav tegi aga seisuks 3:2. Põnevad sündmused polnud veel sellega lõppenud: esmalt teenis 81. minutil Paide poolt otse punase kaardi Sören Kaldma, 87. minutil skooris Tammeka poolt Kaspar Paur ning esimesel üleajaminutil tegi Tristan Koskor lõppseisuks 5:2.

Tartlaste poolt sõnas värava löönud ja kaks väravasöötu andnud Kaspar Paur, et võidu üle on hea meel ja kõrge pressing tasus täna end ära.

Paide meeskonna kapten Andre Frolov tunnistas omakorda, et tegemist oli raske kaotusega, kuid meeskond täna vääris seda, sest ei suudeta oma suurt potentsiaali realiseerida.