14

03.2022

10:20

VIDEOD | Tammeka ja Kuresaare said hooaja esimesed võidud, Paide kaotas teist korda järjest

Nädalavahetusel mängiti Premium liiga 3. vooru raames 5 kohtumist. Tammeka ja Kuressaare said tabelisse hooaja esimesed võidud. Kalju, Flora ja Levadia jätkavad täiseduga.

Kolmanda mänguvooru avas laupäeval, 12. märtsil peetud kohtumine JK Tallinna Kalevi ja FC Kuressaare vahel. Esimene poolaeg möödus väravateta, kuid Kuresaare ründaja Mattias Männilaan korraldas teise poolaja keskel tõelise väravatesaju, kui suutis viie minutiga kübaratriki lüüa. 3:0 tulemusega mäng ka lõppes.

Teist korda nädala jooksul kohtusid omavahel JK Narva Trans ja Tartu JK Tammeka. Kui Tipneri karika veerandfinaalis, suutis Trans Tammeka alistada, siis seekord tõmbas Tammeka pikema õlekõrre ning võitis võõrsil Sander Puri ja Artur Uljanovi väravatest.

Tallinna FCI Levadia ei jätnud Tallinna JK Legionile võimalust ning alistas laupäeva õhtuses kohtumises linnarivaalid 2:0. Mõlemad väravad tulid penaltitest, kui esimesel poolajal oli täpne Zakaria Beglarishvili ning teisel poolajal Marko Putincanin.

Pärnu JK Vaprus sõitis pühapäeval pealinna, et proovida punkte röövida hooaega võimsalt alustanud Nõmme Kaljult. Sellega aga pärnakad ei õnnestunud, ning Kalju võttis Vapruse üle 2:0 võidu. See teeb Pärnu Vaprusest ja Tallinna Kalevist ainukesed tiimid, kes pole veel sel hooajal punktiarvet avanud. Kuigi Legion on ühe punkti tabelisse saanud, siis hooaja eel litsentseerimisprobleemide tõttu saadud neli miinuspunkti paigutavad just nemad tabeli viimasele reale.

Kolmanda mänguvooru lõpetas Paide Linnameeskonna ja Tallinna FC Flora vaheline kohtumine. Florakad suutsid esimese poolaja alguses Mark Anders Lepiku tabamusest juhtima minna. Sarnaselt eelmisele nädalale viigistas Paide küll teisel poolajal ajal mänguseisu, kuid pidi lõpuminutite värava tõttu kaotuse kibedust tunnistama.

Järgmised Premium liiga kohtumised toimuvad 19. ja 20. märtsil.