10.2020

11:40

VIDEOD | Tammeka murdis koduväljaku needuse

Premium liigas peeti möödunud nädalavahetusel neli kohtumist.

24. voor sai alguse laupäeva pärastlõunal, kui FCI Levadia alistas Gando Biala ja Bogdan Vaštšuki esimese poolaja väravate toel 2:0 Viljandi Tuleviku. Võidu järel jätkab Levadia 44 punktiga 4. tabelireal, Tulevik leiab end 29 silmaga 5. positsioonilt.

Teises laupäevases kohtumises teenis võrdlemisi kindla võidu Nõmme Kalju, kes suutis skooriga 4:1 üle mängida Tallinna Kalevi. Ka siin matšis lõi võitjameeskond kõik väravad ära juba avapoolajal, kui Dominik Ivkici ja Daniil Sõtšugovi omaväravate järel said 34. minutiks jala valgeks ka Sander Puri ning Aleksandr Volkov. Kalevi auvärava lõi 80. minutil Eduard Golovljov.

Eilse mängupäeva avasid tulise lahinguga Tartu Tammeka ning FC Kuressaare. Tabeliseisu kõrval lisas antud kohtumisele vürtsi ka fakt, et Tammekal polnud tänavusel hooajal õnnestunud veel Tamme staadionil võidurõõmu tunda. Esialgu tundus, et antud seeria võib pikeneda veelgi, kui Sander Laht kahe tabamusega saarlased 19. minutiks 2:0 juhtima viis. Kaido Koppeli juhendatavad suutsid sellele vastata aga eeskujulikult ning 61. minutiks juhtis 3:2 juba kodumeeskond Tammeka, kelle särgis olid täpsed Sten Reinkort, Tristan Koskor ja Andre Paju. Lõppseisu 4:2 vormistas 84. minutil Koskor, kellele see oli antud mängu teiseks ja kogu liigahooaja kümnendaks tabamuseks.

Nädalavahetuse viimases mängus teenis kümnenda järjestikuse võidu Paide Linnameeskond, kes suutis Kadrioru staadionil 2:0 alistada TJK Legioni. 69. minutil läks Paide juhtima tänu Danil Pankovi omaväravale ning 90+3. minutil vormistas lõppseisu Kevin Kauber, kellele see oli hooaja esimeseks Premium liiga tabamuseks.

24. vooru viimane mäng peetakse maha sel kolmapäeval, kui Narva Trans võtab kell 18:10 algavas matšis vastu tabeliliider FC Flora.

Premium liiga tabeliseisu ja kalendriga saad lähemalt tutvuda siin.