03

03.2022

11:31

VIDEOD | Tammeka suur kaotus, Transi võit ja saarlaste allajäämine

Premium liigas peeti kolmapäeval kolm kohtumist. Tallinna FC Flora näitas meistriklassi ning alistas võõrsil Tartu JK Tammeka 4:0.

Flora läks mängu kahest kiirest esimese poolaja väravast juhtima. Mänguskoori avas 8. minutil Flora kapten Konstantin Vassiljev ning kõigest kaks minutit hiljem lõi Markus Soomets Tammeka võrku tõelise iluvärava. Teisel poolajal kasvatas Flora eduseisu veelgi suuremaks, kui esmalt oli penaltipunktilt täpne Konstantin Vassiljev. Kohtumise neljanda värava autoriks oli Rauno Alliku.

Päeva esimeses kohtumises olid omavahel vastakuti Nõmme Kalju FC ja FC Kuressaare. Esimene poolaeg möödus küll väravateta, kuid teise poolaja tabamused Ioannis Tsivelikidiselt ja Alex Matthias Tammelt vormistasid Kalju kasuks 2:0 võidu.

Päeva viimane mäng toimus JK Narva Transi ja Tallinna JK Legioni vahel. Esimese poolaja keskel suutis nurgalöögi olukorrast ukrainlasest leegionär Denis Dedetško Transi juhtima viia. Mõned minutid hiljem teenis Legioni poolelt Vladislav Jegorov Premium liiga hooaja esimese punase kaardi, mis jättis Tallinna meeskonna arvulisse vähemusse. 76. minutil tegi Jevgeni Demidov kauni kauglöögiga seisuks 2:0 ning selle skooriga mäng ka lõppes.

5. ja 6. märtsil leiavad aset Premium liiga teise vooru kohtumised. Laupäeval on kavas kolm mängu. Esmalt kohtuvad kell 14.30 Kuressaare ja Narva Trans. Kell 17.00 lähevad vastamisi Pärnu JK Vaprus ja Tallinna FCI Levadia ning päeva lõpetab kell 19.30 algav lahing Legioni ja Tammeka vahel.

Pühapäeval mängivad kell 14.30 Flora ja JK Tallinna Kalev ning vooru keskseks kohtumiseks on 17.15 algav mäng Paide Linnameeskonna ja Nõmme Kalju vahel.