04

02.2019

14:21

VIDEOD: telemängudes saatis edu FCI Levadiat ja Kaljut

Möödunud nädalavahetusel peeti Taliturniiridel arvukalt kohtumisi. Reedeses telemängus oli Tallinna FCI Levadia lausa 5:0 üle Tartu JK Tammekast ning laupäevases Tallinna TV matšis mängis Nõmme Kalju FC 3:1 üle Tallinna FC Flora.

Levadia võitis avapoolaja Nikita Andreevi väravast 1:0 ning sama tulemusega mindi vastu ka mängu viimasele pooltunnile, kui pealinnameeskond suutis veel lüüa neli vastuseta väravat. Kaks tabamust sai oma nimele Maksim Podholjuzin, ühe lisasid Ihor Zhurakhovski ja Erik Utgof. Teises reedeses mängus tuli FC Kuressaare välja 0:1 kaotusseisust ja alistas Viljandi JK Tuleviku 2:1.

Kalju 3:1 võidumängus Flora üle läks Nõmme meeskond mängu juhtima avapoolaja lõpus Peeter Kleini väravast juhtima. Teisel poolajal kahekordistas Kalju eduseisu Deniss Tjapkin (67. minutil), kuid neli minutit hiljem tõi Marco Lukka Flora taas ühe värava kaugusele. Mängu viimase tabamuse eest hoolitses 81. minutil Hektor Nunez.

Nädalavahetuse neljandas Premium liiga meeskondade omavahelises hietluses alistas JK Tallinna Kalev 5:1 Maardu Linnameeskonna, kui väravat lõi Danil Sheviakov. Kõikide nädalavahetuste tulemustega saab tutvuda SIIN