12

09.2021

11:35

VIDEOD | Trans alistas viienda lisaminuti väravast Tuleviku, Kuresaare lõi Kaljule kolm!

Premium liigas toimus laupäeval kaks mängu, mis pakkusid draamat ja üllatusi. Viljandi JK Tulevikul ei õnnestunud oma võimalusi ära kasutada ja võõrsil tunnistati Narva Transi 1:0 paremust, kui võiduvärav löödi viiendal lisaminutil. FC Kuressaare üllatas Kadrioru staadionil Nõmme Kaljut, kes mängiti üle tulemusega 3:0.

Tulevikul oli Narva Kreenholmi staadionil mitmeid häid võimalusi, mis oleks võinud kohtumise hoopis nende kasuks kallutada, kuid kodumeeskond Trans nõelas viienda lisaminutil, kui peaga oli täpne vahetusest sekkunud Eduard Golovljov.

FC Kuressaare sai väärt võidu Kadriorust, kui Nõmme Kalju alistati lausa 3:0. Ka 0:0 viigiseisul oli Kurel hea võimalus juhtima minna, aga Karl Mööli löök tabas posti. Juhtima mindi mõned minutid hiljem, kui Märten Pajunurm realiseeris penalti. Saarlased haarasid vaheajaks juba kaheväravalise eduseisu, sest 1 vs. 1 olukorra Sergei Lepmetsa vastu lahendas edukalt Mattias Männilaan. Kuressaare kolmanda värava lõi 54. minutil Artjom Jermatšenko, kes teenis avapoolajal Kuressaare kasuks ka penalti.