04

10.2018

09:52

VIDEOD: Trans võitis põneva lõpuga mängus Kalevit, intervjuud Kotenko ja Järvaga

Premium liiga 31. voorus oli Narva Trans 3:2 parem Tallinna Kalevist.

Transi poolt avas 35. minutil skoori Nikita Savenkov. Kohe teise poolaja alguses 48. minutil viis Vadim Mihhailov Narva meeskonna 2:0 juhtima ja Dante Roger David Leverocki 84. minuti tabamus andis Transile juba 3:0 eduseisu. Kalev polnud aga veel püssi põõsasse visanud ja Andre Järva ning Hans Joosep Tammeriki hiliste väravate toel jõuti kohtumise lõpuvileks seisuni 2:3.

Transi väravavaht Artur Kotenko tunnistas, et suures eduseisus hakati rumalusi tegema.

Andre Järva sõnas Kalevi poolt, et alguses ei saanud tema tiim oma mängu korralikult käima ning kui seda lõpuks suudeti, oli Trans juba liiga suure edu sisse saanud.