10.2022

14:43

VIDEOD│Coolbet saaliliiga avavoorus sai näha rohkelt väravaid

Nädalavahetusel tehti algust Coolbet saaliliiga uue hooajaga, kui võidu said kirja Cosmos, Silmet, Viimsi, Ravens ja Narva.

Laupäeval toimus kolm kohtumist. Mullune meister Tallinna FC Cosmos läks Kohila spordihoones vastamisi Rummu Dünamoga. Cosmos jäi esimesel poolajal küll kahel korral kaotusseisu, kuid pani lõpuks oma paremuse kindlalt maksma ja võttis 11:4 võidu. Mängu resultatiivseim oli viie tabamusega ukrainlane Yaroslav Lebid.

Eelmisel hooajal hõbemedalid teeninud Viimsi FC Smsraha oli koduväljakul raskustes liiga uustulija Aruküla Radiuse vastu, kui veel kaks ja pool minutit enne kohtumise lõppu oldi 2:3 kaotusseisus. Viimsil õnnestus mängu lõpp siiski enda kasuks pöörata ja kirja saada 4:3 võit.

Hooaega alustas kolme punktiga ka Sillamäe FC NPM Silmet, kui võõrsil alistati JK Kohila tulemusega 5:3. Kohila asus koduväljakul mängu küll seitsmendal sekundil juhtima, kui skoori tegi Taavi Aus. Sellest eduseisust suutis Kohila küll pikalt kinni hoida, kuid avapoolaja lõpuks juhtis Silmet mängu 3:1. Teisel poolajal said mõlemad meeskonnad kirja kaks väravat ja sellest piisas Silmetile võiduks. Kübaratrikiga säras Silmeti poolelt Jüri Dmitrenko.

Pühapäeval toimunud kohtumises pidasid tulise heitluse Narva United FC ja liiga uustulija Jõhvi FC Phoenix, kui Narva meeskond teenis 364 pealtvaataja ees 6:4 võidu. Mänguseis oli veel kolm minutit enne lõppu 4:4 viigis, kuid kodupubliku toel suutis Narva lüüa veel kaks väravat ja teenis esimesest voorust võidupunktid.

Tartu Ravens Futsal näitas oma esimeses mängus väga head minekut, kui EMÜ spordihoones teeniti 8:1 võit FC Jõgeva Wolvesi üle. Kohtumise saatus otsustati juba esimesel poolajal, kui  Tartu meeskond lõi viis vastuseta väravat. Kübaratriki sai Ravensi poolelt kirja Lehar Savikink.

Avavoor tõi tribüünidele kaasa elama rohkelt rahvast, kui kokku külastas kõiki mänge 669 pealtvaatajat. Teise vooru kohtumised ootavad ees 29. ja 30. oktoobril.

Mängude kalendriga saab tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel ning Coolbet saaliliiga Facebooki kanalil saab silma peal hoida siin.

Pildil: Yaroslav Lebid Cosmose ja Dünamo kohtumises. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee