27

11.2022

15:19

VIDEOD│Coolbet saaliliiga liidrid kuuendas voorus ei vääratanud

Reedel ja laupäeval peeti Coolbet saaliliigas kuuenda vooru kohtumisi, kus favoriidid teenisid tabelisse punktilisa.

Kõige ühepoolsem kohtumine peeti laupäeval Kiili spordihoones, kui liiga liider Tallinna FC Cosmos alistas Jõhvi FC Phoenixi lausa 15:0. Mängu resultatiivseim oli nelja väravaga Denis Vnukov. Jõhvi meeskond hoiab tabelis kuue punktiga kuuendat kohta. Cosmos jätkab täiseduga tabeli tipus.

Konkurendid ei ole siiski kaugel, sest kahe punktiga jääb maha Sillamäe FC NPM Silmet, kes viimati alistas Aruküla Radiuse 4:1. Silmet asus kohtumist kiirest väravast juhtima, ent avapoolaeg lõppes vaid minimaalse eduseisuga. Teisel poolajal õnnestus siiski saada kindlam edu, kui 29. minuti lõpuks juhiti 3:0. Radius sai kirja ka enda auväravat, kuid lõppsõna jäi Silmetile. Sillamäe meeskond paikneb teisel positsioonil 16 punktiga, Radius on seni kirja saanud kolm punkti, mis annab seitsmenda koha.

Põneva kohtumise pidasid Viimsi FC Smsraha ja Narva United FC, kui koduväljakul mänginud Viimsi sai kirja 7:5 võidu. Viimsi asus küll mängu kuuendaks minutiks 2:0 juhtima, kuid suurema osa kohtumisest püsis Narva vaid ühe värava kaugusel. Päris vastaste kandadele siiski astuda ei õnnestunud ja seega tuli tunnistada Viimsi paremust. Tabelis hoiab Viimsi 15 punktiga kolmandat kohta, Narva on 10 punktiga viies.

Tartu Ravens Futsal kirjutas tabelisse kolm punkti, kui esimese poolaja kaotusseis JK Kohila vastu pöörati lõpuks 3:2 võiduks. Nikolai Pulkkinen viis Kohila avapoolaja lõpus ette, kuid Ravensi poolelt tegi kahel korral skoori Eric Pärn ja jala sai valgeks ka Lehar Savikink. Kuigi Tanel Oeselg vähendas mängu lõpu eel kaotusseisu, siis lõpuvile märkis Ravensi võitu. Tartu meeskond paikneb 12 punktiga neljandal tabelireal, Kohila on kolme punktiga langenud üheksandaks.

Kuues voor viis vastamisi ka seni punktideta olnud Rummu Dünamo ja FC Jõgeva Wolvesi. Mõlemad meeskonnad lootsid kohtumisega oma esimese märgi tabelisse saada, kuid see õnnestus Dünamol, kes teenis 6:5 võidu. Wolvesil oli 11. minuti keskpaigaks tablool mugav 4:1 eduseis, kuid seejärel tegi tugeva spurdi hoopis Dünamo, kui kirja saadi viis vastuseta väravat. Jõgeva meeskond jõudis veel teise poolaja keskpaigaks ühe tabamuse kaugusele, kuid rohkem väravaid mängus ei sündinud ja Dünamo hoidis napist eduseisust kinni. Sellega tõusis Rummu kolme punkti peale ja hoiab kaheksandat kohta. Wolves on nüüd ainsa meeskonnana punktideta ja peab leppima viimase ehk kümnenda kohaga.