19

12.2022

18:09

VIDEOD│Coolbet saaliliigas toimusid aasta viimased mängud

Coolbet saaliliigas peeti aasta viimased kohtumised, kui esimese ringi lõpetuseks said tabelisse võidupunktid Tallinna Cosmos, Viimsi Smsraha, Jõhvi Phoenix ja Sillamäe Silmet.

Tabeliliider Viimsi FC Smsraha sai viimati ülikindla võidu, kui FC Jõgeva Wolves alistati 12:1. Avapoolaja lõpuks juhiti juba kaheksa väravaga ning teisel poolajal vastastele samuti võimalust ei jäetud. Võitjate poolt oli nelja väravaga mängu resultatiivseim Ervin Stüf. Tabelis hoiab Viimsi esikohta 24 punktiga, Wolvesil on õnnestunud üheksa mänguga kirja saada kolm punkti.

Viimsiga samade punktide peal olev Tallinna FC Cosmos oli tulemusega 6:3 parem Aruküla Radiusest. Põnevas kohtumises õnnestus Radiusel teise poolaja alguses tulla välja kolmeväravalisest kaotusest ja teha seisuks 3:3. Mängu lõpp kuulus siiski Cosmosele, kui kirja saadi veel kolm vastuseta väravat. Cosmos on võrdsete punktide juures Viimsist tagapool kuna said eelmises voorus kirja tehnilise kaotuse. Radius paikneb üheksa punktiga seitsmendal positsioonil.

Üheksas voor viis vastamisi ka tabelinaabrid Sillamäe FC NPM Silmeti ja Tartu Ravens Futsali. Sellest vastasseisust väljus 6:3 võiduga kodumeeskond Silmet. Kübaratriki sai võitjate poolelt kirja Anton Pfening. Silmet kindlustas sellega kolmandat kohta, kui kirjas on 19 punkti. Ravens on kohe nende järel 15 punktiga.

Suure võidu teenis Jõhvi FC Phoenix, kui koduväljakul alistati 9:1 JK Kohila. Kolme väravaga oli mängu resultatiivseim Reino Urlih. Phoenix paikneb 12 punktiga kuuendal tabelireal, Kohila hoiab kuue punktiga üheksandat kohta.

Üheksanda vooru viimane mäng, kus kohtuvad Narva United FC ja Rummu Dünamo, peetakse 4. märtsil kell 19 Narva Spordikeskuses.

Pildil Phoenixi ja Ravensi meeskonnad. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee