12.2022

19:55

VIDEOD│Cosmos alistas liidrite heitluses Silmeti

Coolbet saaliliiga seitsmendas voorus sai näha liidrite heitlust, kui Tallinna FC Cosmos alistas kindlalt Sillamäe FC NPM Silmeti. Lisaks said võidu kirja Ravens, Aruküla, Kohila ja Viimsi.

FC Cosmos näitas võõrsil väga kindlat minekut, kui avapoolajal löödi Sillamäe Silmetile kolm vastuseta väravat. Teisel poolajal lisati veel kolm ning kuigi Silmetil õnnestus ka endal kaks tabamust kirja saada, siis sellest jäi võidu püüdmiseks väheks ja Cosmos teenis 6:2 võidu. Tabelis jätkab Cosmos täisedu ehk 21 punktiga liidrikohal. Enne vooru teisel kohal paiknenud Silmet langes nüüd kolmandaks ja jääb Cosmosest maha juba viie punktiga.

Teisele positsioonile kerkis Viimsi FC Smsraha, kes viimati alistas 10:3 Jõhvi FC Phoenixi. Mängu resultatiivseim oli võitjate poolelt kolme tabamusega Egert Peljo. Viimsil on nüüdseks kogunenud 18 punkti. Phoenix on kogunud kuus punkti ja see annab praegu kaheksanda koha.

Viiendal tabelireal paiknev Tartu Ravens Futsal alistas oma lähima jälitaja Narva United FC 6:4. Kuigi Ravens juhtis 28. minutiks mängu 5:0, tegi Narva omapoolse minispurdi, kui jõudis 37. minutiks vaid ühe värava kaugusele. See tähendas küll põnevat mängu lõppu, ent Ravens sai veel ühe tabamuse kirja ja hoidis võidupunktidest kinni. Ravens on kogunud 15 punkti, Narva on nendest viie punkti kaugusel.

Aruküla Radius teenis hooaja kolmanda võidu, kui FC Jõgeva Wolvesist oldi üle tulemusega 6:0. Marko Nahkor viis Aruküla neljandal minutil juhtima ja pärast seda enam tagasi ei vaadatud, kui lõpuvile kõlades oli tablool nende kindel eduseis. Radius hoiab üheksa punktiga kuuendat kohta, Wolves pole ainsa meeskonnana seni punkte kirja saanud ja paikneb kümnendal positsioonil.

Kohila JK ja Rummu Dünamo vastasseisust väljus 6:3 võiduga Kohila. Mõlemal poolajal löödud kolm väravat kindlustasid Kohilale käimasoleva hooaja teise võidu. Kuue punktiga ollakse praegu seitsmendal tabelireal. Dünamo hoiab kolme punktiga üheksandat positsiooni.

Pildil: Jõgeva Wolvesi ja Aruküla Radiuse kohtumine. Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee