13

11.2022

23:07

VIDEOD│Cosmos jätkab Coolbet saaliliigas vankumatult

Laupäeval peeti Coolbet saaliliigas neljanda vooru kohtumisi, kui Narva United pööras suure kaotusseisu võiduks ning FC Cosmos jätkab liigat kaotuseta.

Narva United FC läks võõrsil vastamisi Aruküla Radiusega ning külalised alustasid kohtumist hästi, kui Andrei Gornevi väravad viisid piirlinna meeskonna 2:0 ette. Vaheajapausile mindi siiski viigiseisul ning teisel poolajal õnnestus Arukülal minna mängu 6:3 juhtima. Viimase kümne minutiga alustas Narva oma tagasitulekut, kui Vitaly Kutuzovi tabamuste toel jõuti ühe värava kaugusele. German-Guri Tsvibelberg tõi tabloole viigiseisu ning lõi ka otsustava värava, mis kindlustas Narvale 7:6 võidu. Narva jätkab tabelis teisel kohal, kui nelja vooruga on kogutud 10 punkti. Arukülal on tabelis kolm punkti, millega paiknetakse seitsmendal positsioonil.

Tabeliliider Tallinna FC Cosmos on siiani võitnud kõik oma kohtumised, kui viimati alistati väga kindlalt 9:0 JK Kohila. Mängu resultatiivseim oli kolme väravaga Juan Jose Romero Molero. Kohila jätkab kaheksandal kohal, kui nelja kohtumisega on õnnestunud noppida üks võit.

Sillamäe FC NPM Silmet pidas põneva kohtumise Rummu Dünamoga, kui kirja saadi 6:4 võit. Mõlemad meeskonnad olid teatud hetkedel eduseisus, kuid tänu tugevale lõpule väljus vastasseisust punktidega Silmet. Võitjate eest tegi neljal korral skoori Anton Pfening. Tabelis hoitakse 10 punktiga kinni kolmandast kohast. Dünamo ei ole suutnud seniste mängudega punktiarvet avada.

FC Jõgeva Wolves oli lähedal punktiarve avamisele, kuid lõpuks tuli võõrsil tunnistada Jõhvi FC Phoenixi 5:4 paremust. Phoenix asus mängu juhtima viiendal minutil ja ei jäänud kordagi kohtumise jooksul kaotusseisu. Kuigi Wolvesil õnnestus neljal korral seis viigistada, siis Jelissei Zahharovi viimasele väravale neil enam vastust ei olnud ja vastu tuli võtta napp kaotus. Tabelis jätkab Wolves punktideta viimasel ehk kümnendal kohal. Phoenix paikneb kuuendal positsioonil.

Vooru viimases kohtumises noppis Viimsi FC Smsraha 6:2 võidu Tartu Ravens Futsali üle. Mängu saatus otsustati esimesel poolajal, kui Viimsi meeskond juhtis nelja väravaga. Teisel poolajal sai Ravens ka ise väravad kirja, kuid Viimsi alistamiseks sellest siiski ei piisanud. Tabelis asub Viimsi üheksa punktiga neljandal kohal, Ravens on kogunud kuus punkti, millega ollakse viiendal positsioonil.