21

11.2022

15:31

VIDEOD│Cosmos sai Coolbet saaliliigas kirja järjekordse suure võidu

Nädalavahetusel peeti Coolbet saaliliigas viienda vooru kohtumisi, kui võidu said kirja Silmet, Viimsi, Cosmos ja Ravens.

Keskses kohtumises sõitis tabeliliider Tallinna FC Cosmos külla enne vooru teist kohta hoidnud Narva United FC-le. Mäng kujunes vägagi ühepoolseks, kui Cosmos juhtis avapoolaja järel juba 8:1 ning lõpuks olid nende võidunumbrid 13:1. Mängu resultatiivseim oli viie väravaga Yaroslav Lebid. Cosmose jaoks oli tegemist juba mitmenda suureskoorilise võiduga sel hooajal, kui eelmises voorus alistati Kohila 9:0 ning korra on Tartu Ravensi vastu kirja saadud 13:3 võit. Cosmos jätkab liigas täiseduga, Narva langes kaotuse tõttu tabelis neljandale kohale, kui Cosmosest jäädakse maha viie punktiga.

Sillamäe FC NPM Silmet jätkab samuti oma head hoogu, kui viimati alistati koduväljakul 9:0 FC Jõgeva Wolves. Avapoolajal oli mõlemal meeskonnal häid võimalusi väravate löömiseks, kuid vaheajapausile mindi Silmeti 1:0 eduseisus. Teine poolaeg kuulus siiski koduvõistkonnale, kui Wolvesile löödi kaheksa vastuseta väravat. Silmet on seni punkte kaotanud vaid ühes mängus, kui praegu hoitakse 13 punktiga teist kohta. Wolvesil pole viie vooruga punktiarvet avanud.

JK Kohila ja Viimsi FC Smsraha kohtumine kujunes põnevaks, kui Viimsil õnnestus avapoolaja kaotusseis ümber pöörata ja kirja saada 6:4 võit. Nikolai Pulkkinen viis Kohila kolmanda minuti lõpus juhtima ning teise poolaja alguses oli nende eduseis 4:2. Viimsi tegi aga kõva tagasituleku ning lõpuks nopiti võidupunktid siiski endale. Sellega kerkis Smsraha meeskond kolmandale positsioonile, kui kirjas on 12 punkti. Kohila paikneb kolme punktiga kaheksandal kohal.

Tartu Ravens Futsal noppis koduväljakul võidu, kui Rummu Dünamo alistati 4:1. Ravensil oli teise poolaja keskpaigaks turvaline neljaväravaline edu ning kuigi Dünamo sai kirja ühe tabamuse, siis enamaks jaksu ei jätkunud. Ravensi poolelt tegi kübaratriki Lehar Savikink, kes jagab koos Yaroslav Lebidiga esikohta väravaküttide edetabelis.

Laupäeval toimuma pidanud Jõhvi FC Phoenixi ja Aruküla Radiuse kohtumine jäi ära seoses mängijate ulatusliku haigestumisega ning uus mängu toimumisaeg on selgumisel.