10

03.2023

13:58

VIDEOD│Esiliigas peeti teise vooru kohtumised

Neljapäeval, 9. märtsil peeti Esiliigas teise vooru kohtumised, kus võidud said kirja Tallinna FCI Levadia, Paide Linnameeskond U21 ja FC Nõmme United.

Tallinna FCI Levadia
teenis Esiliiga 2 vooru kohtumises kindla võidu, kui EJL jalgpallihallis alistati Ida-Virumaa FC Alliance 4:0. Levadia U21 asus kohtumist juhtima 25. minutil Artur Sakariase penaltist, 41. minutil suurendas edu Patrik Kristal. Teise poolaja alguses suurendas 3:0 edu Illya Markovskyy. Kohtumise viimase värava lõi Alliance võrku 78. minutil Esiliigas debüüdi teinud Maksimilian Skvortsov.

Paide Linnameeskond U21 sai Esiliiga 2 voorus, reedel, 9. märtsil Rapla jalgpallihallis suureskoorilise 6:2 võidu FC Elva üle. Paide Linnameeskonna poolt olid avapoolajal täpsed 9. ja 31. minutil Kevin Metso ning 15. minutil Oliver Niit. Teisel poolajal jätkas Paide LM U21 domineerimist, 50. ja 60. minutil olid täpsed Marten Henrik Kelement ja Herol Riiberg. 83. minutil lõi Elva poolt ühe tagasi Alvar Kasak, ent viis minutit hiljem vastas sellele väravaga Matrix Einer. Kohtumise viimane värav sündis kolmandal lisaminutil, kui Elva keskkaitsja Henri Härm paide Paide võrku saatis.

FC Nõmme United teenis tabelisse hooaja esimesed 3 punkti, kui EJL jalgpallihallis võeti kindel 4:1 võit Tallinna JK Legioni üle. United läks kohtumist juhtima 8. minutil Karl Läänelaid väravast, millele 21. minutil lisas lisa penaltist Jevgeni Demidov. Teisel poolajal lõi United Legioni väravasse veel kaks tabamust – 69. minutil oli täpne Steven Salmistu ning 78. minutil taaskord Jevgeni Demidov. 87. minutil lõi Legion Daniel Fedetovi penaltist ühe tagasi.

Esiliiga teise vooru kohtumistest lükkusid edasi Viimsi JK - Tallinna FC Flora U21 ja FC Tallinn - JK Tabasalu kohtumine. Uued mängudeajad teatatakse esimesel võimalusel.